pniki93

Regisztráció dátuma: 2015. február 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. február 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Isntree Tw-Real Bifida Eye Cream

Isntree Tw-Real Bifida Eye Cream
2021. június 17.

Hatalmas mennyiség ez a 30 ml. Szerintem is kicsit indokolatlan, de elhasználtam 2 és fél év alatt :D (Csak reggel használtam.) Nem romlott meg, szaga sem lett, ezért nem különösebben érdekelt, hogy bőven a lejárati időn túl vagyok. Eredetileg anyának rendeltem, de végül csak én használtam. Nem igazán hiszem azt, hogy kell szem(ránc)krém, hacsak nem tartalmaz valami aktív hatóanyagot vagy valakinek extrém száraz azon a területen a bőre. Tényleg sok szilikon van benne, ami azért vicces nekem, mert haj- és arcápolási termékekben kerülöm a szilikont, nem szeretem azt az érzetet. A szilikon miatt ezért a hidratálóm fölé kentem, hogy "lezárja" és bent tartsa a cuccot. Nagyon kevés kell belőle, néha volt hogy túl sokat kentem fel, akkor egész nap ott csillogott, kicsit zavaró volt. Viszont amikor eltaláltam a megfelelő mennyiséget, akkor nagyon szerettem. Egészséges fényt adott, olyan volt mintha 1-2 órával többet aludtam volna, mint amennyit valójában és a korrektor is szépen mutatott felette. Hogyha valamikor a jövőben megváltozik a véleményem a szemkrémekről vagy esetleg érezni fogom a hiányát, akkor lehet újraveszem, mert szerettem. Fehérítő meg ránctalanító hatást pedig tényleg ne várjon tőle senki, mert csalódni fog...Hidratál pluszba és nem engedi kiszáradni a bőrt. Ennyi :)

Mixa Baby Atopiance Tisztító Olaj Hajra és Testre

Mixa Baby Atopiance Tisztító Olaj Hajra és Testre
2021. június 5.

Anyukámnak ajánlottam, akinek télen-nyáron nagyon száraz a bőre, viszont a testápolókat utálja :D Azt mondja, hogy a helyzeten nem ront, de semmit nem is javított. Elhasználja, de nem fogja újravenni. Viszont én a napokban többször is kipróbáltam az arcomra és jelentem, nekem nagyon bevált! Fogyóban van a kedvenc japán lemosóm és arra igyekszem itthoni, könnyen beszerezhető alternatívát keresni. Nem húzódik a bőröm, talán mintha még nyugtatná is. Nagyon enyhén habzik fel, ami reggel az arcomra elég. Tusfürdőként (főleg hogy nem is igazán vált be) eléggé drága, viszont magamnak csak mint arclemosó szerintem nagyon megéri.

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam
2021. március 11.

Nem tudok belekötni. Nagyon régóta kerestem már a tökéletes testápolót, ami nekem mindössze annyit tesz, hogy illatanyagmentes legyen és hidratáljon eléggé :D nem érzem túl nagy elvárásnak. Ezeket ez a krém teljesíti. Másnap reggel is érzem, hogy hidratált a bőröm, nem kell újrakenni mint sok másik testápolónál. Leápolom az arcbőrömet és fogat mosok, ennyi idő elég nekem, hogy beszívódjon a nedves bőrömbe, utána már jöhet is rá a pizsi, de tényleg egy kicsit több idő, mire beszívódik. Ami nekem még szembetűnt, hogy nem csak hogy hidratál, hanem segít rendbe tenni a bőrömet. Már lassan egy éve az alkaromon be van gyulladva mindig néhány szőrtüsző, viszont enyhíti a gyulladást. A benne levő niacinamidnak és shea vajnak nagyon örülök, mert ezeket az arcomra is használom minden nap. Ezelőtt szintén illatanyagmentes testápolót használtam, de abban csak szilikon és ásványi olaj volt...ég és föld a kettő. Ezt a testápolót tényleg az itteni rengeteg jó vélemény miatt próbáltam ki. Használom addig, amíg lehet, mert nyárra szerintem nekem sok lenne, de amint ismét hűvösebbre fordul az idő, veszem elő!

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ