pniki93

Regisztráció dátuma: 2015. február 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. február 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Cosrx Acne Pimple Master Patch

Cosrx Acne Pimple Master Patch
2020. július 14.

Maga a csoda :) Korábban Dream Dotsot használtam, de az meglehetősen drága és közel sem ennyire hatékony. Nem rakok minden pattanásra, mert akkor nagyon hamar elfogyna (:D), de a nagyobbakra nem sajnálom. Tényleg reggelre ott virít a kis undormány a tapaszon, a pattanás méretét csökkenti és amiben nekem még sokat segít, hogy ha akarnám sem tudnám piszkálni. Teljesen megéri az árát, sőt...kifejezetten olcsónak mondanám. Egyedül azt sajnálom, hogy nem százasával vannak csomagolva a tapaszok :D A csomagolását kicsit pazarlásnak érzem.

Isana Farbglanz Silber Hamvasító Sampon

Isana Farbglanz Silber Hamvasító Sampon
2020. július 13.

Fura egy termék ez. :) A Baleás szőkítő spray-vel világosítom a hajvégeket. Szőkének nem mondanám, inkább világosbarnának, de van már egy kis csibesárga beütése is. Sokáig vizes hajra tettem mint egy pakolás és egy jó fél-1 órát rajtahagytam. Annyira sokat nem hamvasított, de talán azért is, mert nem lehet a hajamat szőkének mondani. De valamennyit egyébként segített és ami a legdurvább, hogy soha nem volt még annyira fényes a hajam mint utána! Aztán most elfogyott a rendes samponom és ezzel samponoztam, nem hagytam a hajamon egyáltalán. A hajamat és a fejbőrömet olyannyira durván kiszárította, hogy bármely sivatag megirigyelné. Pedig könnyen és gyorsan zsírosodik a hajtövem. 5 napja mostam vele hajat és még mindig csontszáraz, fakó és már korpát is látok. Szóval sima samponnak mínusz pontos :D "pakolásnak" a glossy hatása és illata miatt 4 csillag. Sajnos csak a megvétele után hallottam a Kallos hamvasító pakolásáról, amit mindenki istenít.

Langhaarmädchen Locken Wunder Hajspray Göndör és Hullámos Hajra

Langhaarmädchen Locken Wunder Hajspray Göndör és Hullámos Hajra
2020. július 7.

Update: egyik nap egy göndör hajú youtube-os lánynál láttam, hogy egy kevés hajpakolást rakott egy vízzel teli spriccelős üvegbe és azzal frissítette a fürtjeit. Gondoltam, hogy ez nálam is működhetne ezzel a termékkel. 1:5 arányba bekevertem ebből egy kis mennyiséget. Működik!!! Nem egy csodaszer, de nem árt. Szépen kihozza a hullámaimat, legalább 1 napig maradnak is és ami talán a legfontosabb, hogy nem ragad tőle a hajam. Így higítva sokkal jobban el lehet oszlatni a hosszú hajamon, mert hát valljuk be, 3 spricceléssel nem fedi be a hajamat, viszont ahova került, azt kegyetlenül összetapasztotta :D Életem első leave-in-je vagy nem is tudom minek nevezzem, lehet hogy csak nevetni fogok magamon, amikor valami mást próbálok ki, de egyelőre maradok ennél. Ha úgy nézem, 1400 Ft-ból kihoztam cirka 1 litert :DDDDd Felpontozom 3 csillagra.

Én még életemben nem dobtam ki terméket. Vagy találtam más felhasználási módot vagy odaadtam valakinek. Ezzel büntetni lehetne XD Próbáltam száraz hajon, törülközőszáraz hajon, csuromvizes hajon, volt hogy átfésültem utána a hajam, volt hogy csak belenyomkodtam, használtam sokat, használtam keveset. 3 hete nem volt normális a hajam :( összeragasztja, száraz és fakó lesz, a frizzy hatása is említésre méltó. Tehát teljesen az ellenkezőjét hozza, amit ígér. 2b-2c hullámos a hajam, kicsit rá akartam segíteni a termékkel hogy tovább bírják a hullámaim, ápolást külön én nem is vártam.
Felrakni sem szeretném az eladó termékek közé, ezt senki nem érdemli meg.

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ