pnkvln

Regisztráció dátuma: 2018. december 13.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. december 13.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Garnier Hyaluronic Aloe Pórusminimalizáló Arclemosó Gél

Garnier Hyaluronic Aloe Pórusminimalizáló Arclemosó Gél
2020. július 16.

Majdnem minden egyes nap használom. Óvatosan az arcomra masszírozom, azután lemosom. Maradéktalanul leviszi a sminket, nem szárítja az arcom, nem okoz pirosságot sem. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Az összetevői szinte tökéletesek a parfüm kivételével. Csodákra önmagában nem képes, de egy jó arcápolási rutin részeként mindenképpen beiktattam.

Essence Bloom Baby, Bloom! Healthy Glow Primer Oil

Essence Bloom Baby, Bloom! Healthy Glow Primer Oil
2020. május 24.

Még nem próbáltam ki, hogy milyen lenne smink alatt, eddig csak a reggeli és esti arcápolási rutinomban használtam. Alapból érzékeny, kombinált (T-vonal zsírosabb, arc szárazabb) bőrtípusú vagyok, és nem sok reményt fűztem egy 1500 forintos szérumhoz, viszont le vagyok döbbenve. Nagyon puha és egészségesnek látszó bőrt varázsol, nem is beszélve arról, hogy alig egy pici cseppet kell felvinni az arcra, hogy ilyen csodás eredményt elérjünk. Az összetevőivel meg vagyok elégedve, az illatanyagon kívül nagyon jó összetevői vannak. Újravevős termék lesz (ha még lesz ilyen).

Pupa Vamp! All In One Mascara

Pupa Vamp! All In One Mascara
2019. december 14.

Kedvenc szempillaspirálom lett, mivel a keféje nem csomósítja a szempilláimat, egyész nap rajta marad a termék, lemosáskor nem leszek panda maci és az illata sem utolsó! Ha jól tudom van benne ricinus olaj, ami erősíti a pillákat! Pár használat után ez még nem vehető észre, de majd jelentkezem az eredményekkel!

1 MÁRKA