pocok

Regisztráció dátuma: 2012. február 13.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. február 13.
Bőrprobléma: -

Ombia Hair Arganöl Pflegendes Shampoo

Ombia Hair Arganöl Pflegendes Shampoo
2017. június 20.

Egészen bevált. Az illata nem erőteljes, de kellemes, tapintásra nagyon finom puhává válik a hajam, ha balzsamjával együtt használom, akkor még inkább. A tisztító hatásával is elégedett vagyok, kevésbé izzadós napokon 3 nap elteltével sem nyújt zsíros hatást, az egyébként ilyen típusú hajam. És az összetétele is nagyjából rendben van.

Ombia Sonnenmilch for Kids SPF50

Ombia Sonnenmilch for Kids SPF50
2017. június 20.

Én is hirtelen gyorsan vettem, mert a nyár beköszöntével tudatosult bennem, hogy elfogyott a gyerek fényvédő kréme. Tetszett, hogy UVA védelmet is nyújt, és első ránézésre nem tűnt rossznak az összetétele sem. A gyerkőc is jól viselte felkenéskor, és meglepő módon annak ellenére, hogy titanium dioxide van benne, nem lett fehér maszk az arcán, hanem kellőképpen beszívódott. Úgyhogy elsőre teljesen megkedveltem.

Aztán elkezdtem itt és más oldalakon is búvárkodni, hogy tényleg nem kenek-e a gyerekre káros kemikáliákat, jó párat meg is jegyeztem. És persze ezt a terméket is rögtön megnéztem, és érdekes felfedezés volt számomra, hogy az összetevők feltöltése óta változtattak az összetételen. Amit én az idén vettem abban már az octocrylene mint összetevő nem szerepel. Ennek ellenére, mivel hogy a titanium dioxide nano változata van a krémben, továbbra sem vagyok biztos abban, hogy bátran kenegethetem vele a gyermekem.

Coop Premium Balzsam Argánolaj és Gránátalma

Coop Premium Balzsam Argánolaj és Gránátalma
2016. február 4.

Kár érte. Jó néhány értékes, szép összetevője van, ezért teljesen ledöbbentett, hogy olyan tartósítószer van benne, ami formaldehidet bocsájt ki. Míg itt nem elemeztem ki, az első használat után teljesen el voltam tőle ájulva. Nagyon finom, puha, selymes, lágy tapintású volt a hajam tőle. Csodás illattal. Ráadásul annak ellenére, hogy ez egy balzsam (amiktől általában már két nap után hajat kell mosnom), egyáltalán nem nehezítette el a hajam, és még három nap után sem volt zsíros érzete sem látványa a hajamnak. Azonban az elemzés után úgy döntöttem parkoló pályára teszem. A három csillag csak azért, mert tényleg vannak benne jó és hatékony hatóanyagok.

1 MÁRKA

3 ÖSSZETEVŐ