Pocok1972

Regisztráció dátuma: 2012. május 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. május 16.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Pyunkang Yul Mist Toner

Pyunkang Yul Mist Toner
2020. május 28.

nagyon megszerettem ezt a tonikot. először azt mondtam, ez semmire sem jó, majd nyáron elfújom frissítőnek. aztán ahogy használtam, egyre jobban tetszett. arctisztítás után nekem kell valami alap hidratálás, first toner ha úgy tetszik, mielőtt felteszem a hámlasztómat, mert anélkül feszül a bőröm. Nem a lemosástól, hanem a hámlasztónak van egy ilyen hatása nálam, hogy feszít kicsit. Nos, ha ezt aláfújom egy-két rétegben, nem feszít a hámlasztó, úgyhogy teljesen megszerettem. Mondjuk itthon horror az ára, szóval muszáj kintről, de szerintem jó kis cucc ez. Nyáron többször is előfordult, hogy csak úgy ráfújtam az arcomra a nagy melegben, frissítésképpen, és nagyon jól működött sminkre is, nyilván nem annyit fújtam, hogy tocsogjon a fejemen, csak úgy óvatosan. Nem szedte le a sminket, szóval erre is bevált. Újravevős nagyon.

Erborian CC Eye Szemkörnyékápoló krém

Erborian CC Eye Szemkörnyékápoló krém
2020. május 26.

Végre egy cucc, ami halványítja a foltokat, és minimalizálja a ráncokat anélkül, hogy azokba beleülne. Hihetetlenül megfiatalítja a tekintetet, ez a könnyed, fehér krém. Nem szárít, nem irritál, nagyon kevés kell belőle, a 10 ml tubus szerintem fél év minimum, de inkább több ideig tartani fog, így borsos ára ellenére is megéri megvenni.

Elizavecca Natural 90% Olive Cleansing Oil

Elizavecca Natural 90% Olive Cleansing Oil
2020. április 13.

update: újravettem. 8 dollár a roseroseshopban, nem lehetett otthagyni ennyiért. remélem most már a flakon is rendben lesz.

2020.február 13. Egy hónapja használom, alapjában elégedett vagyok vele. Kicsit testesebb, mint a Kosé Softymo amit előtte használtam, de ez nem jelent problémát, megszokás kérdése, a Kosé kicsit hígabb. Azt a minimális sminket amit használok leszedi, kiszerelése óriási, árban is rendben van. Ami gondom van vele, az a flakonja. Most vagy én fogtam ki hibás darabot, vagy ez ilyen, de akkor is ereszt a pumpa résznél, ha visszateszem a lenyomásgátlót. Szerencsére van másik flakonom, abba áttöltve használom most, de emiatt csak négy csillag. Valószínűleg nem veszem újra, hacsak annyira le nem akciózzák, hogy nem lehet otthagyni, a Kosé nekem jobb volt valamiért.