Pocok7

Regisztráció dátuma: 2019. október 11.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. október 11.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

La Roche-Posay Rosaliac Micellás Arctisztító Gél

La Roche-Posay Rosaliac Micellás Arctisztító Gél
2019. december 19.

Másfél éve a periorális dermatitiszemre javasolták ennek a sima micellás géljét, akkor annyira nem szerettem, de most 2 hete visszatértem de mostmár ehhez a lemosóhoz, egyrészt kevesebb az összetevő, ami az én bőrömre mindenképpen + pont másrészt amúgy is hajlamos vagyok rosaceára is, egy két kis piros foltom már sajnos van. A kiszerelés és az állag meg úgy a használata teljesen ugyan az mint a fentebb említettnek. Gyengéden megtisztítja az arcom, de csak reggeli lemosásra alkalmas, mivel a sminket és annak maradványait nem távolítja el. Ennek ellenére én most elégedett vagyok vele és úgy tervezem reggelre nem is tervezek más fajtát használni, estére sminklemosó olaj után viszont még kéne egy erősebb lemosó is (PC-t tervezem kipróbálni, itteni vélemények alapján). Az állaga kicsit nekem furcsa, olyan mintha dörzsölés közben “eltűnne” a kezelim közül. De nagyon érzékeny bőrre szerintem mégis az egyik legideálisabb lemosó, hiába nem a kedvencem, viszont így is ajánlom, mert meghálálja az érzékeny bőr a gyengédséget. Nekem már most sokkal jobb a helyzet, alig piros ott ahol eddig nagyon az volt. Rosaceára és dermatitiszre 100%-ig megfelelő! :)

Kérastase Resistance Bain Extentioniste Shampoo

Kérastase Resistance Bain Extentioniste Shampoo
2019. október 18.

Mostmár lassan 3,5 hónapja megvan a termék (balzsammal, pakolással), de még mindig megvan több mint a negyede. Úgy számolom, úgy 5 hónapot bírja összesen, pedig én nagyon pazarlós vagyok. Nem nagyon habzik, az illata olyan fodrászos de nem túl erős, géles állag, sokáig kitart. A hajam hosszán nem látok jelentős növelést, de azért ez is jobb min eddig volt, kevesebb a töredezett haj (ez mondjuk a pakolás és balzsam illetve hajvégápolót érdeme) viszont rengeteg babahajam nőtt tőle, és a rövidre tört szálakon viszont sokkal gyorsabb növekedést látok. Összeségében elégedett vagyok, bár most egy másik sampont rendeltem helyette. Kerastase Resistance Architecure, ezt eddig egyszer próbáltam, egy kicsit jobban tetszik. De ettől függetlenül elképzelhető, hogy újra veszem. De hát nagyon szeretek kisérletezgetni. 😁

Narüko Hialuronsavas Hidratáló Fényvédő SPF50

Narüko Hialuronsavas Hidratáló Fényvédő SPF50
2019. október 17.

Tényleg nagyon szépen felszívódik, nem kell sok belőle, könnyen lehet kis mennyiséget is adagolni, így egyáltalán nem pazarlós. Az első 10-15 percben azért eléggé csillog de utána már nyoma sincs, de azért én néha teszek rá púdert is, ha jól akarok kinézni, nem csak a boltba ugrok le. Nagyon szépen hidratál, pattikat, miteszereket sem okoz. Én teljesen elégedett vagyok :)