Pocok7

Regisztráció dátuma: 2019. október 11.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2019. október 11.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5
2020. október 25.

Nyár közepén kezdtem el használni, eleinte nem láttam nagy változást, de szerettem kenegetni, mert nagyon könnyed kis “krém“, azonnal felszívódik, nem ragad, nem pereg és eddig mindennel jól kijön. Legalább egy hónap volt mire elkezdtem észrevenni a pozitív hatásait. Sokkal szebb lett a bőröm, kevesebb és kissebb pattanásom jön már elő, és azok is gyorsan múlnak el, max 3 nap. A márka tonerével és a PC BHA hámlasztójával pedig nagyon jó csapatot alkotnak. Azt hogy a ráncokra mennyire hatásos nemmtudom megmondani, ugyanis ilyen problémám még nincs szerencsére, de megelőzésnek azért remélem hatásos. Már újra is rendeltem, nem is kérdés hogy megtartom, hiszen teljesen beleszerettem 😊

La Roche-Posay Effaclar Micellás Arctisztító Zsíros, Érzékeny Bőrre

La Roche-Posay Effaclar Micellás Arctisztító Zsíros, Érzékeny Bőrre
2020. október 25.

Ajándékba kaptam a Notino-s rendelésem mellé egy kissebb kiszerelést, magamtól nem vettem volna meg. Nemrég pont elfogyott a megszokott micellásvizem, ezért ezt használtam. Nem rossz, de a bioderma sensibio és a la roche ultra micellásvize nekem jobban bevált. A vízálló szempillaspirállal egy kicsit nehezen bánik el. Elhasználom ezt a pici flakont de nem fogom megvenni.

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration
2020. október 13.

Nagyon megszerettem. Éppen toner keresőben voltam amikor kijött a termék, így dupla öröm volt ez nekem. Vizes, nagyon könnyed állagú, illatmentes. Kézzel viszem fel (ami nálam nagy szó mert eddig semmilyen vizes állagú terméket nem voltam hajlandó felvinni vattakorong nélkül) de ennél ez valamiért nem zavar, nem okoz nehézséget. Szépen nyugtatja a bőrömet, segít hamarabb begyógyítani a pattanásokat és az utána maradó hegeket, foltokat. A PC BHA + G&G retinallal nagyon jól kiegészítik egymást, ezzel a hármas kombinációval sokkal kevesebb a pattanásom és ami van azis max 3 nap alatt foltok nélkül elmúlik. 100% hogy újra fogom venni, de mellette még szeretnék kipróbálni néhány kóreai gélesebb tonert is, de ez mostantól mindig lesz a polcomon bármit is próbálok ki mellette.