Pocok7

Regisztráció dátuma: 2019. október 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. október 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Eucerin DermatoClean Szemfestéklemosó

Eucerin DermatoClean Szemfestéklemosó
2021. november 6.

Sem a micellásvíz, se az olajos lemosóm nem bánik el könnyen a szemceruzával, erre a célra vettem meg. Ezzel pikk-pakk le tudom szedni úgy, hogy nem keni szét. Nem csípi a szemet és nem is homályosítja el a látásom. Ritkán használom, sokáig elég lesz, így mindenképpen megérte! :)

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+
2021. június 12.

Sokáig szemezgettem vele mire úgy döntöttem kipróbálom. A magas alkohol tartalom tartott vissza eddig, de úgy voltam inkább ez, mint hogy kellemetlen a fényvédőm viselése. A pumpás adagoló nagyon praktikus, a krém nagyon könnyű, kenés közben már azonnal “láthatatlanná” válik. Bármennyit fel tudok belőle kenni, nem lesz zsíros, csillogós, nincs fehér réteg és a szememet sem csípi. A kék PC mellett ez lett a másik kedvencem :) nekem nem kell alá hidratáló sem így nyáron, télen még nem próbáltam

Pyunkang Yul Essence Toner

Pyunkang Yul Essence Toner
2021. június 12.

A sok jó vélemény miatt rendeltem egy kis mintát belőle. Géles állagú, illatmentes sűrűbb toner. Láthatóan nyugtatja a bőrömet és add egy kevés + hidratálást. Egy dolgot nem szeretek benne, nekem csak nedves bőrre esik jól felvinni, különben sok kell belőle és ragacsos, ezért mindig fújok alá LRP termálvizet. Összeségében nem rossz, de nem lett a kedvencem. A Purito Centella tonerrel ők váltak be a legjobban, de még keresem az igazit :)

2 ÖSSZETEVŐ