Pocok96

Regisztráció dátuma: 2018. február 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. február 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 9 vétel
Megnézem

Alverde Professional Contour & Highlight Palette

Alverde Professional Contour & Highlight Palette
2019. április 12.

Én a kontúr és a bronzosító miatt vettem meg első sorban. IMÁDOM mind kettőt!
A pirosítók téren nekem mindig gondjaim vanna, hogy nekem melyik jó-melyik nem. A matt pirosítóját nagyon szeretem! A fényesekkel nem nagyon vagyok jóban, így ezt a laza napokon a mozgó szemhéjamra teszem, ott szeretem!
A 2 highlighter nekem csak szemöldök csontra és belső szemzugba valók, a YR duo highlighter mellett eltörpülnek -persze nem is egy árkategória!
A 2 "light" színt én arra használom, ha kicsit megszaladtam a kontúrral vagy bronzosítóval akkor ezekkel veszek le az erősségükből.
Nagyon jól pigmentáltak, ezért kicsit vigyázni is kell velük! De ettől függetlenül csak ajánlani tudom!

Alverde Mineral Banana Baking Powder

Alverde Mineral Banana Baking Powder
2019. április 1.

Ugyan csak baking-hez vettem én is, de én a T-vonalamat is szoktam nem csak a szemem alatt. Ez az első baking púderem, így nincs hasonlítási alapom, de én szeretem használni. Ha egy kicsit túlzásba estem a kontúrral, vagy a pirosítóval, akkor ezzel szoktam kicsit átmenni, így lágyítva a színeken/vonalokon. A baking-hez a saját kis puffát használom, de az arcom többi részén is szoktam hasznáni, mint "sima" púdert, ott ecsettel viszem fel.

Trend It Up Pure Perfection Lip Oil

Trend It Up Pure Perfection Lip Oil
2019. április 1.

Nekem is a 010-es "mézes" van meg, tényleg hasonlít az íze a Negro mézes cukorkájához 😁 Én kifejezetten ajakápolónak vettem egy Youtuber ajánlására és IMÁDOM!!! Este kenem fel és megyek utána aludni, így reggelre csodásan puhák lesznek az ajkaim. Nem csak maszkként használom, van amikor napközben is ezt használom, mint szájfényt. Csak ajánlani tudom, ha tényleg limitált kiadás, akkor még ma megyek és veszek belőle még párat! 😄