Pocokkiralylany

Regisztráció dátuma: 2018. július 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. július 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced SPF50+ Lotion

Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced SPF50+ Lotion
2022. május 23.

Alapvetően jó lenne ez a fényvédő, egészen jól beszívódik, nem is csillog nagyon, a szememet sem csípte, első nekifutásra elégedett voltam vele. Tartósabb használat után viszont csalódtam ebben is sajnos. Két hét után figyeltem meg, hogy ha délután utánkenem az arcomra (anélkül meg mit ér h reggel egyszer használtam…) akkor tartósan pici pattikat es csúnya fekete miteszereket okoz olyan helyeken is ahol a bőrömre egyáltalán nem volt jellemző, már pedig ezek nekem szerencsére már nem nagyon jönnek ki (Akkor is ha napközben lemosom az arcom es “nulláról” kenem újra)
Így azért elég csalódás es macerás. Csak mértékkel jó.
Testre viszont tökéletes, nekem is, kislányomnak is úgyhogy marad, elhasználjuk, de arcra más megoldás után kell nézzek

Marion Aloe & Keratin Hajszínező Sampon

Marion Aloe & Keratin Hajszínező Sampon
2022. május 9.

A legvilágosabb szőkét próbáltam, hogy egy kicsit fedje a festés utáni enyhe vörösesbe hajló részeket a hajtőnél. Elég sokáig volt fenn, fel óránál is többet, de semmit nem ért. Egy kicsit sem fogta be, hiába ‘elég vilagos’ az alap amire került.
Talán az eggyel sötétebb árnyalat hatásosabb lenne.

Mixa Hyalurogel Night Hydrating Cream-Mask

Mixa Hyalurogel Night Hydrating Cream-Mask
2022. március 30.

A nappali tesói után vettem ezt meg (rich és light is volt), azokat imádtam, egyszerűen nem lehetett vele hibázni.ahhoz képest ez a krem töményen, testesebb de mégsem nehezebb. Tökéletesen hidratal, feltölt, imadom. Egyedüli különbség, hogy ez parfümöt, meglepő volt elsőre de nem zavaró.