pofiarc

Regisztráció dátuma: 2015. július 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. július 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

J. Fenzi Charme Women EDP

J. Fenzi Charme Women EDP
2020. szeptember 3.

Egy az egyben Chloé! Gyönyörű illat, rózsás, édeskés. A rózsa igen élethű, egyáltalán nem mű, hanem valódi, kissé savanykás, mint a Montale Taif Rose. Kedves tisztaság-illat, bármilyen korosztálynak jól áll, még a hatéves kislányomon sem erős.

De: a tartósságával nem vagyok megelégedve. Nekem nem tart ki egy napig, még fél napig se. Három óra múlva sehol sincs, bőrközeliként sem érzem, akármennyit fújok magamra. Ez EDT töménység, nem EDP, szerintem.

Elizabeth Arden White Tea EDT

Elizabeth Arden White Tea EDT
2020. augusztus 11.

A Dm-ben fújtam a csuklómra délután kettőkor, 30 fokban. Kb 2 óra hosszat bírta közepes hatótávolsággal, utána bőrközelivé csillapodott. A szatyrom fülén azonban erősen érződött még másnap reggel is, pedig arra nem fújtam, csak hozzá-hozzáért a csuklómhoz! Én meg jó darabig szimatoltam reggel, hogy mi ez a jó illat, mire rájöttem. :)

EDT, tehát ne várjunk tőle egész napos illatozást.

Maga az illat tiszta, friss, nem édes (ami számomra nagyon fontos) és nem is maszkulin. Egyszerű, nőies, tiszta, enyhén púderes.

Versace Versense EDT

Versace Versense EDT
2016. június 17.

Kifújáskor citrusos, kicsivel később fűszeres-zöldséges-gyógynövényes, a leszáradáskor előbújnak a finom, krémes virágok. Két óra hosszat meg voltam róla győződve, hogy végre megtaláltam "A ZÖLD" illatomat. Sajnos azonban az illatnak két óra múlva nyoma veszett a csuklómról. EDT ide vagy oda, ennél azért lehetne tartósabb, a Guerlain EDT-im simán bírják 4 óra hosszat is. Kár érte, mert egyébiránt tökéletes.