pofiarc

Regisztráció dátuma: 2015. július 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. július 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Tihanyi Levendula Manufaktúra Levendula-Cseresznyevirág EDP

Tihanyi Levendula Manufaktúra Levendula-Cseresznyevirág EDP
2021. november 3.

Ez az illat tömény konyakmeggy. Én meg ki nem állhatom az édes, gourmand illatokat. Az EDT változatát teszteltem, ahhoz képest piszok tartós, kétszer mostam alaposan csuklót szappannal, mire lejött. Ez a legeslegelső parfüm, amit lemostam magamról szinte azonnal, ahogy feltettem. De aki szeret konyakmeggyként illatozni, annak tetszeni fog. Feltettem inkább a liliomot meg a jázmint, most azt tesztelem.

Elizabeth Arden ArdenBeauty

Elizabeth Arden ArdenBeauty
2021. október 6.

A fragranticán olvasható leírások alapján csodát vártam. Nem történt csoda. Ez egy jól összerakott, kellemes illatú, közepes tartósságú, közepes hatósugarú parfüm. Nem offenzív, nem kihívó, egyszerűen csak jóleső. Szeretném, ha kicsit zöldebb lenne, de rajtam csak a virágillatok jönnek ki.

Elizabeth Arden Green Tea Cherry Blossom EDT

Elizabeth Arden Green Tea Cherry Blossom EDT
2021. október 6.

Kifújáskor borzalmas. :( Mint valami citromillatú tisztítószer, nem túlzok. A citromot igazán kihagyhatták volna. :( Amint ez elillan, jön a cseresznyevirág, amiért ezt az illatot megvettem. Kb két óra hosszat tart, addig kellemes illat leng körül. Utána újra kell fújni. Jobban tetszik, mint az anyaillat. Jó áron volt, finom, hétköznapra, alváshoz, tusolás után megfelel, de hosszabb időre nem ebben megyek el otthonról, mert egyszerűen nem tart ki.