Pogee

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 25.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 25.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Cosmia Bio Hidratáló Micellás Víz

Cosmia Bio Hidratáló Micellás Víz
2020. augusztus 3.

Ostobaság volt zsíros bőrre hidratáló tisztítót venni, viszont a hatása kétségtelen, szépen leszed mindent. Az ára több mint szuper.
A pontlevonás az illat miatt jár, szerintem elég büdike :-)))

Cosmia Expert Volume Sampon

Cosmia Expert Volume Sampon
2020. augusztus 3.

Nem értem miért van az, hogy egy ilyen olcsó sampon az egyik legjobb, amit mostanában használtam :D
Nem viszket tőle a fejbőröm, nem zsírosodik gyorsabban mint más samponoktól, nem korpásodik ( az idén többször előfordult, hogy korpás lett az új samponoktól. Most is 2 sampon várja, hogy valamire elhasználódjanak ), fényt és volument ad a hajamnak.
Muszáj lesz visszatérnem hozzá, egyszerűen nincs nála jobb jelenleg.

Avon Nutra Effects Matte Habzó Arctisztító

Avon Nutra Effects Matte Habzó Arctisztító
2020. augusztus 3.

Nagyon ritkán írok véleményt, én ilyen magamnak való vagyok kicsit :-)) de ez most a ritka alkalmak egyike.
Nagyon-nagyon szeretek új kozmetikumokat kipróbálni (mivel a legtöbb kategóriában nem találtam meg a bőrömnek idealisat), ezért legtöbbször nem vásárolom újra az adott terméket.
Ez az arclemosó az EGYETLEN, amit több mint 2 éve megszakítás nélkül használok télen-nyáron. Kombinált bőrtípusomnak ez az első, ami tényleg bevált. A zsíros részeket mattítja, az időnként száraz részeket pedig hidratálja. Gyengéden de alaposan tisztít. Egészséges ragyogást ad az arcomnak használat után.
Nekem a tökéletes arclemosó. Az ára már csak ráadás :-D