pointofview

Regisztráció dátuma: 2018. november 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. november 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Neutrogena Koncentrált Kézkrém Illatmentes

Neutrogena Koncentrált Kézkrém Illatmentes
2021. február 15.

Hamar beszívódó, illatmentes, szép összetevőkkel rendelkező krém. Erősen kiszáradt, érzékeny, ekcémás bőrre nagyon ajánlom. Két hétig próbálkoztam más krémekkel, majd rátaláltam erre a krémre, amely két nap alatt rendbe tette a bőrömet. Hatásában a Balea Handkonzentrat krémjéhez tudom hasonlítani, amely sajnos már nem kapható. Azt hiszem, hogy megtaláltam az utódját.

Nivea Smooth Care Shea Butter Kézápoló Krém

Nivea Smooth Care Shea Butter Kézápoló Krém
2020. május 28.

Hamar felszívódó, jó állagú krém, elég jól hidratál, nem hagy ragacsos érzetet maga után, külön tetszik a tubusa. Nyereményjátékban nyertem, az összetevői miatt nem vettem volna meg, de kipróbálás céljából megfelelt, nem hagyott semmiféle irritációt maga után. Az illata elsőre számomra kicsit erős volt, de kellemesebb lett ahogy telt az idő, az összetevői és illata miatt vonok le egy csillagot.

Clarasept-Derm Kéz- és Bőrfertőtlenítő Folyékony Koncentrátum

Clarasept-Derm Kéz- és Bőrfertőtlenítő Folyékony Koncentrátum
2019. június 3.

Hatékony készítmény, mindennapos használatra kitűnő és árban is vannak nála jóval drágább termékek. Mióta felfedeztem, több éve újraveszem, viszonylag hosszú ideig elég és személy szerint jobban szeretem, mint az illatosított termékeket.