PoisonK

Regisztráció dátuma: 2017. április 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. április 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

S-he Stylezone Aqua Shine Körömlakk

S-he Stylezone Aqua Shine Körömlakk
2017. május 1.

Többszöri próbálkozás után arra jutottam, hogy ez a márka a százasban kapható lakkokkal van egy kategóriában.Nehezen szárad(volt hogy 3 óra alatt nem száradt meg normálisan emellett egy rimmel lakk megszárad 2 perc alatt teljesen).Egy fürdés alatt nekem az egész lejön, szó szerint felválik egyben.Szörnyű.Egyàltalán nem éri meg.Pedig jó pár színt kipróbáltam.

Lancôme Visionnaire

Lancôme Visionnaire
2017. május 1.

Bár nem nekem lett kitalálva(életkor alapján) mégis minden nap használom amikor eszembe jut.Ez tényleg csodaszer kategória.Kellemesen el lehet kenni, nincs utána olyan fura érzése a bőrömnek hanem annyira felfrissül, mintha új lenne.Annyira imádom.Az ára sajnos elég magas bár ami igaz hogy ez tényleg azt teszi amit ígér, még johb is.És nem csak érzésre változik a bőröm hanem lehet is lántni, az arcom megszépül tőle.Hosszú távon is gondolom marad ez a hatás nem tudom mert van amikor havonta egyszer használom a ránctalanításáról sem tudom hogy milyen mert még nincsenek egyáltalán ráncaim.

Avon Cherish EDP

Avon Cherish EDP
2017. április 15.

Az egyetlen avonos parfüm amit imádok.Nagyon szeretem bár én a 10 ml-s változatát szoktam venni (1000ft körül van mindig a magyar avonba,én 350-400ft-ért veszek) mert az EDP, és egy fújás belőle és már méteres távolságból meg szokták dicsérni az illatát.Ha tehetem csak ezt használom,és így hogy ugye a 10ml-s változatot veszem olyan mintha egy luxusmárka lenne mert tényleg egy fújás egy egész napra elég, ha meg többet fújok akkor azt mondják nem lehet megmaradni mellettem annyira tömény.