poisonvert

Regisztráció dátuma: 2018. április 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. április 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

PomPom Botanikuskert Szemkörnyékápoló Szérum

PomPom Botanikuskert Szemkörnyékápoló Szérum
2019. május 28.

Nagyon szeretem! Ahhoz képest, hogy olajos szérum, nagyon hamar beszívódik. Mivel kissé bénázok - de csak néha - volt, hogy már a szemembe került, de abszolút nem csípi, nem könnyezek tőle. Amióta használom, sokkal puhább és egyenletesebb a szemem alatt a bőr, noha a koromból adódóan nem igazán kellene még ilyen termékeket használnom, és alapból sem karikás a szemem alatt. Azonban jobb a megelőzés. ;)
Az árát teljesen megéri, ugyanis egy csepp elég mindkét szemed alá! Nem külön-külön egy csepp, hanem ÖSSZESEN egy csepp!

PomPom Organikus Shea Vaj

PomPom Organikus Shea Vaj
2019. május 28.

Hihetetlenül büdös illata van, de még ez sem tud eltántorítani tőle. A lábamat hiába kenem, jobb időben is berepedezik, száraz és hámlik. Azonban ez a rút kis hínárszagú shea vaj tökéletesen rendbe hozza. Még fürdésnél is érzek egyfajta "vízlepergető" réteget ott, ahol bekentem magam vele. Tény, hogy nehéz vele bánni, mivel úgy kell kikaparni a dobozból, és kéz meleg hatására olvad fel - de ennek is van pozitívuma, hogy nyáron nem fog elolvadni.
És mindezek ellenére teljesen megéri, mert csodát művel a bőrömmel, és amúgy is, a kezemről bármikor lemoshatom az illatát.

Bioderma Sensibio Gel Moussant Kíméletesen Tisztító Micellás Habzó Gél Érzékeny Bőrre

2019. május 28.

Mielőtt rátaláltam erre a kis csodára, az Yves Rocher kék habzó arclemosóját használtam, amitől az utóbbi időben nem voltam elragadtatva, hiszen nagyon szárította a bőrömet, ráadásul képtelen volt teljesen megtisztítani azt. A gyógyszertárban néztem rá erre a habzó arclemosóra, és mivel már sok jót hallottam a Biodermáról, valamiért nem bírtam otthagyni. Nos, nagyon jól tettem! Az egyszerűbb sminket - szemöldökceruza, szempillaspirál - is szépen le lehet vele mosni, nem beszélve arról, hogy nem húzódik a használata után az arcom, és parfümmentes is. Ha ezzel mosom az arcomat, és még egyszer áttörlöm tonikkal vagy szalicilsavval, már nincsen semmi a vattakorongon, mivel ez a termék remekül tisztít.
Nagyon szeretem!