pokerbaby

Regisztráció dátuma: 2014. április 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. április 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Lovely Nude Körömlakk

Lovely Nude Körömlakk
2014. szeptember 7.

Az általam elsőnek választott árnyalatból minimum 2 réteg kell, hogy ne legyen átlátszó. Nagy előnye azonban, hogy fedőlakkal (amit sikerült a Rossmann 25 % - os akciójának keretében szintén a Lovelytól beszereznem) 5 napig is gyönyörű, így :) Mikor megvettem, egy hasonló árnyalatú, csillámos, homokhatású Essence körömlakkot is vettem mellé, amit a gyűrűsujjamra kenek, így használom mindig a kettőt együtt :) Ez mostanában az egyik kedvenc manikűröm, ami meg is látszik a Lovely tégelyén :D Biztos, hogy maradok ennél a márkánál továbbra is, de talán egy sötétebb árnyalatot is kipróbálok.

Halle Berry Reveal The Passion Natural Spray

Halle Berry Reveal The Passion Natural Spray
2014. szeptember 2.

Én is karácsonyi csomagban kaptam már vagy 2 éve, de érdekes módon akkor nem nyert meg elsőre magának, túl erősnek éreztem, felnőttesebb, érettebb egyéniséghez illőnek. Nos, talán csak érnem kellett hozzá egy kicsit :) Ugyanis nemrég újra megkapta a tekintetem, és beleszagolva úgy döntöttem, kap még egy esélyt. Már egyáltalán nem érzem erősnek, sőt nagyon is hozzám illőnek tartom. Kipróbálom a parfümöt is :) A testápolóját pedig még jobban szeretem, az eddigi legtartósabb illatú illatosított testápoló krémem. Picit emlékeztet a Mango egyik illatára, amit itthon sajnos nem lehet kapni :(

Mango Lady Rebel

Mango Lady Rebel
2014. szeptember 2.

Én is ugyanerre lennék kíváncsi :( Kaptam külföldről egy kis mintát ebből és a Lady Rebel változatból, de én sem találtam sehol nálunk. Pedig nagyon tetszenek.