Best of Beauty 2019

polkadot

Regisztráció dátuma: 2012. december 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. december 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Tattoomed After Tattoo

Tattoomed After Tattoo
2019. január 21.

Tetoválásra csak ezt. Évekig a Bepathen-t használtam, nem volt vele semmi gondom, csak borzasztó zsíros volt, ragadt mindenre. Ennek sokkal kellemesebb az állaga, beszívódik, és plusz még hogy a tetoválások is gyorsabban gyógyulnak, mint a Bepathennel.

NYX Epic Ink Liner

NYX Epic Ink Liner
2019. január 21.

Amióta kijött a MAC-nél a Brushstroke liner tus, azóta azt használtam, nagyon meg voltam vele elégedve. Viszont mikor láttam, hogy a NYX piacra dobta ezt a MAC-éhez nagyon hasonló tust, muszáj voltam kipróbálni, hisz majdnem fele annyiba kerül. Nagyon pozitív csalódás volt, az elején kicsit fura volt, mert valóban nagyon folyós az állaga, azt hittem össze-vissza fogok kenni mindent, de meglepően hamar megszárad, és a helyén is marad. Nagyon szép, intenzív fekete a színe, nem kell hatszor átmenni rajta, hogy egységes fekete színt kapjunk. Úgy érzem véglegesen áttérek erre, nem csak a kedvezőbb ár miatt, hanem mert sokkal tovább is bírja, nem szárad be olyan hamar mint a MAC-es (azt kb 2 havonta vettem újra, mert már nem fogott, ez már a 3. hónapját bírja gond nélkül).

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2019. január 21.

Reggelente szoktam használni, hidratálás előtt. Nagyon szereti a bőröm, az alapozóval is tökéletesen működik együtt. Az elején fura volt az állaga, de hamar hozzá lehet szokni. Nagyon szépen rendbe tartja a bőrömet, már három üveggel elhasználtam belőle. Nekem bevált.