Polli

Regisztráció dátuma: 2016. október 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. október 16.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Nivea Soft Intenzív Hidratáló Krém

Nivea Soft Intenzív Hidratáló Krém
2017. július 6.

Most használtam el éppen, és biztosan újra fogom venni! Kellemes az illata és nagyon puhává teszi a bőrt. Könnyen és gyorsan beszívódik, szóval egy igazi kis csoda :)

Catrice Nude Illusion Loose Powder Transparent Matt

Catrice Nude Illusion Loose Powder Transparent Matt
2017. március 8.

Nekem sajnos könnyen zsírosodik a bőröm a T-vonalon, így igazán kellemes meglepetést okozott ez az alapozó, ugyanis nagyon szépen mattít. Sminkelés után kb. 3-4 órával néztem rá, és olyan volt az arcom, mintha akkor sminkeltem volna. Ez nálam tényleg nagy szó, mert ilyenkor már rég úgy szoktam kinézni mint egy diszkógömb...alapvetően örülök, hogy beszereztem, mert nem kelt maszkos hatást és az alapozót is jól fixálja. Viszont vigyázni kell, hogy tényleg nagyon keveset kell csak felvinni belőle, hacsak nem úgy szeretne kinézni az ember lánya mint aki belefejelt a lisztes tálba :) Ami nem igazán tetszik benne, az a kiszerelése...ez a lyukacsos adagoló nem a legpraktikusabb, de amíg az arcom fényesedését kordában tartja, addig én ezt elnézem.

Korai volt az örömöm...ma kipróbáltam, hogy mit mutat egy átlagos napon, és délutánra (kb.8 órával a reggeli smink után) már "gyönyörűen" fénylett az arcom..igyekeztem a púderrel rendbe hozni, de nem sokat használt :(

Beyoncé Heat Rush Parfüm Spray

Beyoncé Heat Rush Parfüm Spray
2017. március 7.

Sok jót olvastam itt róla, és felkeltette a kíváncsiságomat. Örülök, hogy megvettem, mert tetszik ez a gyümölcsös-virágos illat, és árban is jó. Egy az egyben Christina Aquilera " Woman" parfümjére hasonlít az illata, csak a tartóssága nem...az lehetne egy picivel jobb. Emiatt kap 4*-ot.