Pomelo

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%
2022. január 11.

Szuper gyulladáscsökkentő és folthalványító, nekem valóban használ, és ami miatt pluszban imádom, hogy nem zsírosít, sőt, úgy mattít, hogy közben nem szárít. Nekem hatékonyabb és kellemesebb is, mint a G&G aPAD. Engem nem zavar ez a szilikon típus, vastag, de nem olajos, inkább vizes, és kellemesen púderes érzetet hagy, jól beszívódik. Nálam az esti rutinban kapott helyet (nem is minden nap, hanem igény szerint), de ha éppen akkor merül fel a szükség, reggel használom.

Bobbi Brown Brightening Brick

Bobbi Brown Brightening Brick
2022. január 11.

Meglepetten olvastam itt a negatív kommenteket, mert nekem az egyik legjobban bevált pirosítóm a Coral árnyalat. Szép összetett szín, egészséges fiatalos összkép, nem tapasztaltam túl sok csillogást (a Coralban a téglalapok fele sem is csillogós). Nagy plusz pont, hogy rövid utazásra kihagyható vele a szempaletta, ezt tudom arra is használni.

Bobbi Brown Hosszantartó Zselés Szemhéjtus

Bobbi Brown Hosszantartó Zselés Szemhéjtus
2022. január 11.

"A" szemhéjtus, amióta beruháztam rá, minden szemceruza csak porosodik a fiókban. Az egyetlen olyan általam próbált szemkihúzó termék, ami nem kenődik el, főleg nem tapad fel a szemhéjra. Én szépen le is tudom mosni a szokásos krémes-habzó lemosómmal. A saját ecsetjével használom. Egyetlen hátrány, hogy idővel kiszárad és használhatatlanná válik, ezért drágább, mint a mennyiség alapján tűnik - de nekem megéri.