pomme

Regisztráció dátuma: 2014. március 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. március 16.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Maybelline Superstay Ink Crayon Tartós Ajakrúzs Hegyezővel

Maybelline Superstay Ink Crayon Tartós Ajakrúzs Hegyezővel
2022. július 2.

Régóta szerettem volna megvenni, mert olyan kis puha, poros dolgonak tűnt, mint a Mac poros hatású rúzsai :D Hogy miért, azt nem tudom, de az sem jött át, hogy ez tartós. Na mindegy, a 25 - Stay exceptional és az 55 - Make it happen jött velem. Amikor rájöttem, hogy tartós, néztem nagyokat, hogy azt mégis hogy, mert egy eléggé krémes, "vastagon" (minden értelemben) fogó szájceruza végeredményben. És valahogy mégis megköt, nagyon szép lesz, bár tudom, hogy nem igazán nekem való, mert matt, én meg szétszáradok az ilyentől fél perc alatt, de mégis jó terméknek tartom. Mindkét árnyalatot ha direkt maszatolom, akkor azért elmozdul, de poháron és kézfejen semmi sem látszik, szóval ha nem dörzsölöm, akkor marad a helyén és ami nekem külön fura, hogy ha kicsit beljebb kenem, mint a "száraz" szám belső fele, akkor sem mászik le/el. A 25-ös árnyalatnál egyébként világosabbra számítottam, elég sötét, rajtam már szinte dámás, de majd napozok még egy kicsit és jó lesz. Az illata nagyon szuper, de gyorsan elillan. A termék egyáltalán nem kevés, ebben az árkategóriában meg aztán külön ajándék. Veszek majd más színben is, mert ha jól számolom, jobb helyeken 22 árnylatban van.

Clinique Moisture Surge Overnight Mask

Clinique Moisture Surge Overnight Mask
2022. június 30.

Már a másodjára veszem meg, engem meggyőzött. Főleg télen praktikus, mert bár először olyan kis semmilyennek hat, sőt, az én fejemen inkább matt lesz felkenés után pár perccel, reggelre mégis fényesebb és hidratált a bőröm. Sokszor lemosni sincs kedvem, mert olyan "kényelmes" érzés, nem húzódik az arcom, de nem is lesz egy kacsazsíros diszkógömb. Annak ellenére, hogy táplálóbb krém, nem tudtam még egyszer sem belefetrengeni a szemembe az éjszaka közepén (vagy ha igen, nem bántott).

Update: Nagyon-nagyon szeretem, és tanulok a régi hibáimból, szóval még most bevásárolok belőle, amíg van :) Idén szerencsére már párszor utaztam, ami nálam azt jelenti, hogy szétszáradok a repülős levegőtől és ha nem figyelek, pikkelyes lesz még a lábam is, a fejem meg félig mumifikálódik. Na erre a "problémára" ez a krém tökéletesen megfelelt, pedig nem olajos. Este bekentem az arcom és másnapra semmi nyoma nem volt a dehidratáltságnak. Arra pedig plusz pontot adnék, ha lehetne, hogy a pici mimikai ráncokat a homlokomon és a szemem körül teljesen eltünteti, pedig olyan pofákat vágok, hogy hozzám képest Jim Carrey egy búvalbaszott Victoria Beckham. Szóval csodálatos munkát végez, az ára pedig nagyon baráti, ha egy rendes arckrémre vetítjük le, akkor kb. 5000Ft/50 ml, ami egy semmire sem jó L'Oreal vagy Nivea arckrém ára.

Update2: végre megvettem a nagy, 100ml-s kiszerelést, és hát, ez aztán tényleg nagy :D Sikerült belefutnom ezzel a nagy mérettel abba a hibába, hogy többet nyomok belőle, mint kellene, mert valahogy úgy tűnik arányosnak (ügyesek a termékfejlesztők), mondjuk annyi baj legyen, így elkenegetem a nyakamon a maradékot, de a vizuális error miatt 2x annyit használok belőle, mint terveztem, viszont ez nem lesz hátrány végül is, csak kiiktatja a spórolós énemet félúton :D Valahol win-win a Clinique-nek meg nekem, a lustaságnak is.

Maybelline Super Stay Vinyl Ink Longwear Liquid Lipcolor

Maybelline Super Stay Vinyl Ink Longwear Liquid Lipcolor
2022. június 30.

Nem ártana ehhez egy használati utasítás, mert úgy kell használni, hogy felkenés előtt riszálunk vele egy jó fél percig, hogy a kis kattogós izé összekeverje a szmötyit benne, mert amúgy se nem tartós, se nem szép színű a risza nélkül.
Szóval ha kirumbatököztük magunkat, akkor is várni kell egy jó 2-3 percet, mire lehet csókolgatni a pohár szélét, de akkor aztán tényleg semmi nem jön le róla. Sajnos csak a Coy árnyalatot sikerült összeszednem, ami egy közepesen sötét mályvás-lilás szín, de amúgy teljesen emberbarát, legalább is nekem senki sem szólt be a beszólós családtagok közül :D Egy frissítős kenéstől eltekintve (mert elkezdett kiszáradni) 12 órát kibírt egy esküvőn, ami szerintem nagyon jó eredmény. Egyedül azt nem vettem számításba, hogy oké, hogy ez félig fényes marad, de azért szárad az ember is meg a rúzs is ilyen alkalmakkor, szóval a frissítés helyett nekem jobban esett volna egy átlátszós réteget kenni, mint mondjuk a Revlon vagy a Rimmel tartós folyékony rúzsoknál. Először kényelmesebbnek tűnik ez a minden egyben, mint a sima tartós 2 végű szín+fény rúzsok, de szerintem ennyire hosszú időre jobb a fénnyel kenegetős verzió. 4-6 órára viszont szuper. Kicsit bumszli amúgy, nem egy vékony neszesszer-barát megoldás a csomagolása, de lesz ez még jobb is :)

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ