pomme

Regisztráció dátuma: 2014. március 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. március 16.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Le Mini Macaron Gél Lakk

Le Mini Macaron Gél Lakk
2024. július 20.

Ez valami borzalom. 1 napot bír, utána elkezd lepattogni. Mivel 3 az 1-ben lakk, gyorsan nem is lehet haladni vele, mert ezeknek olyan a formulája, hogy felkened, és azonnal elkezd összehúzódni, magyarul a körömágynál hiába festi fel szépen az ember, azonnal elkezd mozogni a lakk, ha nem dugjuk lámpa alá. Így minden egyes körmöt külön kell festeni és lámpázni, szóval semmivel sem gyorsabb, mint egy sima lakk, amihez kell alap meg fedőlakk.

Ilyen sok az egyben lakkokból nekem a Semilac vált be, picit az is húzódik, de ha egyszer végigszenvedte az ember, utána nem fog lepattogni, simán bírja 1-2 hétig, ráadásul építeni is lehet vele a körmöt. Ja, és nem 15 euró, mint a Mini Macaron...

Jo Malone Scarlet Poppy Cologne Intense

Jo Malone Scarlet Poppy Cologne Intense
2024. július 15.

Szinte teljesen olyan, mint Taylor Swift Wonderstruck Enchanted-je. A TS parfümöt mióta nem lehet kapni, hasonló árban van, mint a Scarlet Poppy, de még így is azt választanám, hiába amúgy 6 ezer forintot ér valójában, sokrétűbb. Nekem egy gyenge 3-as, mert a TS parfüm 2012-es, ennek meg az első kiadása a Fragi szerint 2020-as, szóval nehéz lenne azt mondani, hogy a celebparfüm a másolat.

Byredo Mojave Ghost EDP

Byredo Mojave Ghost EDP
2024. május 22.

Nagyon ki akartam próbálni, és szerencsére Mesati volt olyan aranyos, hogy elpostázta nekem ide a világ végére. :) Köszönöm még egyszer! :) A parfüm maga nekem nagy csalódás, röviden annyi, hogy tényleg egy Chance Eau Tendre-ra hajazó virágos-gyümölcsös illat gyenge hatósugárral és közepes tartóssággal. Magyarul a 3-6 ezres kategóriába esne bele, ha illat alapján kellene vakon döntenem. Uniszexnek nem mondanám. Azoknak szokott ilyesmi illata lenni, akiket totál hidegen hagy a parfümök világa, és elvannak a szokásos kis Pur Blancájukkal. Amivel semmi baj, csak nem értem, hogy akkor ezen mi kerül tizenezrekbe.
Arra számítottam, hogy valami száraz és hűvös illat lesz, kaktusszal és kövekkel, vagy ha nappali szellem, akkor legyen száraz és meleg egy kis kaktuszfügével, vadvirágokkal, forró széllel. Ez sajnos egyik sem, az elején levő gyümölcsös illattól eltekintve ebben semmi Mojave nincs. Volt szerencsém kétszer is "megszaglászni" a szóban forgó sivatagot, és hát ennél távolabb nem is lehetne az ottani "feeling", mint ez a parfüm.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ