pomme

Regisztráció dátuma: 2014. március 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. március 16.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Mugler Cologne Fly Away EDT

Mugler Cologne Fly Away EDT
2021. június 14.

Mintám van, de ez egy akkora trollság, hogy csak imádni tudom. Frissen fújva a sárga/fehér (a kesernyésebb, fiúsabb illatú) grapefruit félbevágva héjával együtt, plusz egy marék fű keveréke. Én aztán tényleg egy törvénytisztelő lány vagyok, bőven elég nekem vmi trópusi koktél ahhoz, hogy jól érezzem magam, ha buli van, de elég sok fűszagot/füstöt "szívtam" jártamban-keltemben Ámerikában Venice Beachen és Vegasban is (ott mostmár konkrétan annyira tolják a Stripen, hogyha kicsit lassabban sétálsz, sztem simán betépsz :D), és hát a kiránduláshoz kötődik így ez az "illat", szóval mindig elfog a "mikormegyünkmárvissza"-érzés, na nem emiatt, hanem mert sosem éreztem magam annyira otthon, mint ott, de ez egy másik történet. Szóval a leszáradása sajnos egy uncsi kanszag, viszont ha az elején összefújom a Bombshellel (ha már Amerika), akkor a maracujával meg a saját grapefruitjával annyira egy "huncut" vagy nem is tudom milyen, de jókislányak kinéző de közben kicsit fűszagú valami lesz a vége, hogy ebbe a kombinációba egyből beleszerettem. Olyan igazi képmutatós amerikai VS angyal csillogás + egy kis rosszaság :D Magában inkább fiúknak ajánlom, de nagyon szépen simul a Bomshellhez, ha valakinek ehhez van türelme, mint nekem :D Árban szerintem nagyon baráti, 45 euró körül van a 100 ml.

Dolce & Gabbana Dolce Peony EDP

Dolce & Gabbana Dolce Peony EDP
2021. június 11.

Nagyon gyümölcsös-édes az elején meg szappanos is mellette, meg is lepődtem, nem erre számítottam. Kád szélén hagyott klasszik tömbszappan + az éppen aktuális nyári gyümölcskoktél tusfürdő illata egymás mellett, olyan. Nem megy el teljesen a hoteles öblítőszagba (rózsa), de azért tesz egy kanyart felé, a gyümölcs sajnos halványodik pár perc után, és marad a szappanszag, amit én parfümben nem szeretek. Valamiért annyira szappanos nekem, hogy kb. érzem, ahogy marja az orrom a felszippantott szappan. :/ Nem jó így elsőre, de majd még teszek egy próbát, mert amilyen rosszul hangzik, azért el tudom képzelni, hogy működhet a megfelelő időben.

Aigner Icon EDP

Aigner Icon EDP
2021. június 11.

Nagyon kedves, puha, crowd pleaser illat őszre-télre, melengető vaníliával. Olyan, mintha valami más parfümnek az alapja lenne, fejjegyek nélkül, valamire nagyon emlékztet, de nem jövök rá... Ha kedves és megbízható szeretnél lenni egy nemszeretem-rokonos karácsonyi vacsorán, akkor válaszd ezt :) Te is nyugodt leszel, meg ők is :D

1 ÖSSZETEVŐ