Best of Beauty 2019

pomme

Regisztráció dátuma: 2014. március 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. március 16.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Elizabeth Arden Green Tea Pomegranate EDT

Elizabeth Arden Green Tea Pomegranate EDT
2019. június 26.

Egyszer olvastam egy véleményt, miszerint az összes Green Tea flankernek tisztítószer+valami gyümölcs/virág illata van, és hát van benne valami :DD
Ez az első verzió, amit tényleg hosszabb távon is élvezek, mert nem lesz ugyanolyan, mint a többi :) Frissen fújva rajtam majdnem Escadás, nagyon gyümölcsös, édeskés, de friss is egyszerre (ha már nyárra készült). Később előjönnek az Ardenes teajegyek, de nem fordul át szappanszagba, hanem csak inkább kesernyésséget csempész a gyümölcsillat mellé. Imádom, mert a Campari-s koktélok jutnak róla eszembe, vagy egy jó jeges tonic. Mindkettő a kánikulát juttatja eszembe. Aki esetleg volt még olyan elvetemült, mint én, hogy a Ferragamo Amo-t a Campari illatjegy miatt várta tűkön ülve, annak szívből ajánlom, mert ez sokkal Camparisabb (illetve EZ Camparis, az Amo semennyit sem tartalmaz). Instant olasz (vagy csak mediterrán) nyár, nagyon-nagyon finom :)) Ja, a leszáradása hasonlóan gyümis, mint frissen, csak melegebb lesz, és eltűnnek a teás-citrusos jegyek. Őszintén szólva én nem mondtam volna meg, hogy ez gránátalma+maracuja, de mindenesetre isteni finom, az ára is baráti, szóval megér egy próbát a Green Tea utálóknak is, hátha :)

Nivea Sun EDT

Nivea Sun EDT
2019. június 13.

Azt hittem, hogy a nyári Escadáknál semmi sem szállítja gyorsabban az instant nyarat, de ez még annál is jobban "beleaközepébe!" nyár, 35 fokkal, stranddal :) Alapból utálom az összes Nivea terméket, szerintem borzasztó rossz minőségűek, egyetlen pozitívum az illatuk. A sima Nivea EDT rajtam köszönőviszonyban sem volt a Nivea krémek illatával, ez viszont tényleg olyan, mint a naptej. Nagyon élvezem, hogy Nivea naptej illatom lehet a Nivea naptej összes nyűgje nélkül (zsíros, beleragad minden, az életben be nem szívódik, elszínezi a fehér ruhát, rosszak az összetevői, stb..). Nekem ez olyan, mint a Salt Caramel, anélkül élvezem a csömör karamellát, hogy közben elromlana a fogam, vagy meghíznék :D Nagyon szuper! :) Leszáradása nekem édeskés és meleg illat, szerencsére nem lesz virágos. Amiért le kell vonnom egy csillagot, az a tartóssága (2-3 óra 1 fújásnyi, 30 fokban), meg az ára. Hősiesen vártam 2 hónapot, hátha olcsóbb lesz, de mivel egy fillért sem mozdult az ára, így megvettem annyiért, amennyi volt az elején, 45 euróért 30 millit.... Szóval fogy rendesen, de végülis ha még drága is volt, de legalább használom, akkor annyira csak nem volt hiábavaló megvenni.

Wet n Wild MegaLast Liquid Catsuit Matte Lipstick

Wet n Wild MegaLast Liquid Catsuit Matte Lipstick
2019. június 11.

A "2 végű" tartós rúzsokhoz képest (Provocalips és társai) azért nem bír túl sokat, de hősiesen küzdött, hogy kibírjon egy 2 fogásos vacsorát. Sajnos a Provocalips-szel ellentétben ez megfogja már a poharat is, a kaja meg nyilván még nagyobb ellensége. 3 és fél pontot adnék, de mivel az ára nagyon baráti, a színei pedig nagyon szépek, így mégis jó szívvel tudom ajánlani mondjuk egy sima ivászathoz :D Igazából nem kopik rondán, csak a száj belső felén kezd el halványulni, majd eltűnni, de ha nem csücsörít az ember, akkor nyugodt szívvel el lehet vonulni a mosdóba újrakenni (mert szépen újra lehet, nem lesznek ronda rétegek egymás hegyén-hátán). A Rossmannos RdeL Young matt rúzs azért ennél tartósabb és kényelmesebb viselet, de ennek meg tök jó az applikátora és nagyon minőségi kis csomagolása van, messziről nem tűnik annak, de kézbe véve egy élmény :)
Egy jó tartósságú (hagyományos kenős) rúzshoz képest sokkal tartósabb, a bordós és a lilás-bogyós is csodaszép hideg szín, nem sárgítja a fogakat, szóval ennyi pénzért (és sima rúzshoz viszonyítva) ez egy álom :) Csak sajnos hozzászoktam a levakarhatatlan folyékony rúzsokhoz, amiknek este 6-tól hajnal 2-ig a szemük sem rebben a folyamatos evés-ivástól, meg a hajnali hamburger/gyrostól :D Aludni még nem sikerült ilyenben, de gyanítom, akkor sem kelnék Joker-fejjel, ha 24 órát fent lenne :D

Update: vittem koncertre, hát utólag kicsit bánom, mert valamiért most 2 vodkatoniktól teljesen lejött belül, ami a visítvaéneklésnél azért nem olyan csini (csukott szájnál nem látszódik annyira), szóval abban az egy órában a koncert előtt (amíg bolond rajongó módjára a kordonnál kempeltem, mint mindig ugyanúgy 15 éve :D), kétszer is újrakentem, hogy kinézzek valahogy, mire elkezdődik a móka (mondjuk ha egy sima baráti bandázás lett volna, akkor valószínűleg ennyire nem érdekel). Ha nem fillérekbe kerülne, akkor csak 3 csillagot kapna, de így még mindig jó cucc árérték arányban, mert tényleg csak legbelül kopik.

1 ÖSSZETEVŐ