Póni

Regisztráció dátuma: 2015. január 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. január 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

My Hsin Ni Aloe Vera és E Vitamin Maszk

My Hsin Ni Aloe Vera és E Vitamin Maszk
2018. május 1.

Nagyon sok benne a szérum, tényleg lefolyik az ember nyakára. Kellemetlen is volt, mert le kellett feküdnöm, hogy ne folyjon minden felé... Ha jól emlékszem ehhez is van egy másik műanyag maszk, ami a felrakást segíteni találtak ki. Nagyon utálom az ilyent. Szerintem felesleges környezetszennyezés a plusz maszk, ami semmire se való. Amúgy kellemes érzés volt, másnap elhasználtam a maradékot, hogy egy kis vattával áttöröltem az arcom és a nyakam. Utólag olvastam el, hogy egyrészt azt írja, hogy 20-25 percet hagyjam az arcomon, utána a maradékot masszírozzam be. (nem maradt maradék, nem volt mit bemasszírozni) és után öblítsem le!! Én sosem szoktam leöblíteni az arcomat fátyolmaszk után. Ha marad akkor jön egy kis masszírozás, és ennyi. Reggeli arcmosásnál szoktam esetleg még érezni a hatást. Én kicsit drágának tartom, de mivel kétszer is lehet használni, így elnézem. Nem nagyon venném újra, annyira nagy változást nem tesz a bőrömmel.

Syoss Oleo Intense Hajfesték

Syoss Oleo Intense Hajfesték
2018. május 1.

Én kb. 10 év fodrász által használt festékek után kényszerűségből tértem át erre. Már 5-6 alkalommal használtam a Syoss-nak ezt a festékét. A 4-18 mokka barna színnel kezdtem, ez világosabb a saját színemnél, viszont az illett legjobban az akkori melírozott és világos hajszínemhez. Először a teljes hosszát festettem, aránylag jól eltakarta a melírt is. Utána úgy éreztem, elég csak a tövet festeni, de akkor megtapasztaltam, milyen csúnya, mikor kopik... Most váltottam a sötétebb 4-86 árnyalatra. Ez sokkal sötétebb a másiknál. Amit nem szeretek ebben az árnyalatban, hogy van egy vörös alapszíne. Olyan érzésem volt a befestés utáni hajöblítésnél, hogy sosem lesz tiszta a víz, vagy addig mosom, míg már a festésénél kijön az összes. :-) Azóta 3-szor mostam hajat és még mindig rendesen vörös a víz, mikor leöblítem a hajam. Az ősz hajszálakról kopik rendesen, van egy makacs tincsem, ráadásul a választékomnál és már 2 héttel a festés után rendesen látszik az ősz szín. Ez az amit nem szeretek ebben a festékben. Gyorsan kopik. Pozitívum, hogy nincs benne ammónia,így mióta ezt a festéket használom elmúlt a fejbőrömön korábban tapasztalt viszketés. Nekem nem szárítja a hajam és a balzsammal szép fényes lesz a hajam festés után. Viszont váltani fogok, mert nem vagyok megelégedve a fedésével. Nagy keservesen ki szoktam várni a 7-8 hetet két festés közt, de akkor már nagyon kritikus a helyzet.Gyorsan is nő a hajam, meg hát kopik is. Legszívesebben egy hónap után már újra festeném. Igyekszem akciósan venni, mert nekem egyszerre 2 dobozzal kell. A salonplex szérumot is kipróbáltam hozzá, de az csak pénzkidobás volt. Ugyanannyiba kerül mint egy festék és nekem nem csinált semmit a hajammal. Amikor a fodrász tett a festékhez hasonló szérumot azt még a következő hajmosásnál is éreztem a hajamon. Simább volt és fényesebb. (azt nem tudom, hogy melyik cég termékét használta) Ennél semmi ilyent nem tapasztaltam. Akinek nincs ősz haja annak jó lehet, de én váltani fogok csak nem tudom melyikre.
Van valakinek ötlete jó tapasztalata ősz hajra való festékkel a drogériásak közül?

Alverde Volumen-Serum

Alverde Volumen-Serum
2017. november 8.

Festett, száraz hajamra vettem. Sok hajam van így a volumen növelés nem az elsődleges szempont volt a vásárláskor. Az első csomagot két alkalommal használtam el. Vállig érő hajamra inkább csak az alsó részekre kentem, hajmosás után. Nekem kicsit erős az illata és ragacsos maradt a kezem is tőle. Nem mostam ki a hajból, mert ezt nem írja sehol, ez egy hajban maradó termék.(olvastam,hogy van aki kimossa, szerintem nem kell) A hajtövemre nem kentem belőle. Másnap is megmaradt az illata. A lényeg: könnyű volt kifésülni a hajam és szárítás után is puha és szép fényes maradt. Észrevehető a változás. Azóta vettem még 2 csomaggal és használom tovább. Legutóbb sokkal kevesebbet kentem a hajamra, most nem volt ragacsos a kezem. Szerintem jól működik a hajamon, az illatát nem kedvelem és szerintem drága is 20 ml kb. 300 Ft-ért.Ezért csak 4 csillag, ha lenne belőle tubusos változat azt biztos huzamosabban használnám. Így most kéthetente fogom csak használni, illetve hajfestéskor. Javaslom, hogy inkább két vagy három alkalomra osszátok el, minthogy egyszerre az egészet kenjétek a hajatokra! :-) Rá kell jönni, hogy mennyi az elég.