pono

Regisztráció dátuma: 2015. január 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. január 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem

Essence The Gel Körömlakk

Essence The Gel Körömlakk
2018. február 19.

Atlagos.. jo szinei vannak es nem csillog, ez pozitivum de hasznaltam mar tartosabbat ennel.

L'Oreal Paris Elseve Total Repair 5 Sica-Krém

L'Oreal Paris Elseve Total Repair 5 Sica-Krém
2018. február 19.

Szerintem is nagyon jo ez a termekcsalad, bar tele van minden kakival, dehat ezek a hatasosak.. En ahhoz szoktam tartani magam, hogy ami a borombe beszivodik, az legyen tiszta, de amit pl.lemosok rogton vagy hajamra teszek (ami ugye mar egy ''halott'' szovet onnantol, hogy kinott ), az nem olyan fontos. Ezen kivul meg egy Alterra olajat szoktam hasznalni, de az inkabb hajmosas elott-utan hatasos, ezt pedig barmikor szaraz hajra teszem, hogy kezelhetobb legyen. Az en hajam borzaszto szaraz, kicsit sprod is, ugyhogy ezeket rogton beissza. Jo az illata, bar sajnos nem marad meg, es nem tul suru, folyosabb krem. Nekem bejott, semmivel sem rosszabb, mint a tobbi drogerias hajapolo.

Lepontoztam.. kellemes elsore, de nagyon hamar elillan a hatasa es az illata is. Nem sok mindent csinal, legalabb az illata kellemes.

Zara Bright Fruits

Zara Bright Fruits
2018. február 16.

Kulonleges illat, eloszor gyumolcsos es friss, utana edesebb. Szerintem az arahoz kepest jo, baja hogy nem a legtartosabb.