pont

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 4 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Purito Defence Barrier pH Cleanser

Purito Defence Barrier pH Cleanser
2021. november 30.

jól tisztít, nem irritál, nem szárít, bár van egy olyan érzésem, hogy azért ha minden nap ezt használnám, kicsit talán már sok lenne, szóval igazából én váltogatni szoktam kíméletesebb, krémesebb lemosókkal. van egy enyhe, teafa olajra emlékeztető illata.
igazából teljesen jó lemosó, de azért ár-érték arányban nem kiemelkedő.

Hylamide Booster Pore Control

Hylamide Booster Pore Control
2021. november 30.

nekem rengeteget segített, konkrétan szerintem ez normalizálta a zsíros, mitesszeres bőröm állapotát.

mióta használom, kevesebb a pattanásom és szebb a bőrképem, valamennyit a pórusok méretén is finomított, nyilván ilyen téren megvannak a genetikai limitek. amit igazán szeretek benne, hogy nem ragacsos, nem nehéz, könnyű eloszlatni és könnyen be is szívódik. nem kukacosodik és kb mindennel kompatibilis. előtte a TO nia szérumját használtam, az nem hozott átütő változást, illetve állagra is sokkal kellemetlenebb volt, ragacsos volt és hajlamos volt leperegni más termékek alatt. ég és föld a kettő, komolyan mondom. számomra minden pénzt megér a kettő közötti minőségbeli különbség, nem hiába drágább a hylamide, a formulázása sokkal igényesebb. akinek a TO nia nem jött be, annak midnenképp érdemes kicsit gyűjtögetni erre.
nálam alapdarab lett, a reggeli rutin kihagyhatatlan eleme.

The Body Shop Szőlőmagolajos Fényesítő Hajszérum

The Body Shop Szőlőmagolajos Fényesítő Hajszérum
2021. november 30.

egy időben szerettem és párszor újravettem, mert nem nehezítette el a hajam, jó illata volt és tetszett a kiszerelése is. igazából tömény szilikon, már találtam jobb (és olcsóbb terméket), de nem szeretném lehúzni, mert nincs ezzel sem gond. nyilván önmagában csodát nem fog tenni annak, aki agyonnyúzza a haját, de kiegészítésként egy jó rutinba okés.

1 ÖSSZETEVŐ