pont

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 4 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Palmolive Gourmet Chocolate Passion Tusfürdő

Palmolive Gourmet Chocolate Passion Tusfürdő
2020. február 12.

ez az illat tipikusan az, amit valaki vagy utál vagy imád. én utóbbi vagyok, nem titkoltan emiatt vettem meg, bár amúgy értem, hogy miért nem tetszik másoknak, kicsit tényleg mű, de néha szeretem az ilyet. engem nem szárított, nem irritált, bár csak nagyon ritkán nyúlok érte. amúgy semmi extra, egy átlagos tusfürdő, bár valamiért tényleg van egy kis gagyi hatása, nem tudom megmondani, pontosan miért, talán a csomagolás meg a tusfürdő kinézetének összhatása teszi.. egynek jó, de ha elfogy, nem fog különösebben hiányozni.

L'Occitane Verbena Kézgél

L'Occitane Verbena Kézgél
2020. február 12.

ez egy kézGÉL és pont olyan is, amilyennek az ember egy kézgélt elképzel. könnyű, vizesebb, nem túl sűrű állagú, nem ragacsos, számomra túl tömény, műcitrusos illatú gél, ami felkenés után tényleg kicsit hűvös érzetet hagy. hidratáló hatása közepes, tehát olyan kenegetem és nyárra egynek oké kategória, ahhoz képest viszont baromi sokba kerül. ennyiért sokkal jobb cuccokat lehet kapni.

Kneipp Badekristalle Zartberührt

Kneipp Badekristalle Zartberührt
2020. február 12.

az avokádós változat óriási kedvencem az illata miatt, de ezt is nagyon szeretem. tényleg olajos, de szerencsére nem abból a nehéz, ragacsos fajtából, amitől megfullad a bőr, egyszerűen csak tök jól hidratál és puha bőrt hagy maga után. az illata édesékesebb, púderesebb, de nem túl tömény vagy mű, olyan igazi kellemes komfortillat számomra, amit bármikor szívesen szaglászok. nem tudok semmibe belekötni, ez egy nagyon jó kis termék.