pont

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 4 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

L'Oreal Volume Million Lashes Extra Black Szempillaspirál

L'Oreal Volume Million Lashes Extra Black Szempillaspirál
2019. szeptember 16.

egy teljesen átlagos spirál. elsőre eléggé tetszett, mert nagyon szépen szétválasztja a szempillákat, nem csomósodik, nem tapadnak össze (számomra ez a legundorítóbb dolog, ami szempillákkal történhet) és tényleg olyan, mintha jó sok szempillám lenne. de ennyiben sajnos ki is merülnek a pozitívumok. második réteggel próbáltam segíteni a dolgon, de mintha rá se kentem volna, szinte semmi különbség. olyanmintatöbbiszáz - spirál. tartósnak se mondanám, elég könnyen maszatolódik, lemászik a szemem alá, sokkal kevésbé bírja, mint a hasonló nem vízálló társai.

ez még talán oké is lenne, ha egy ezer forintos spirálról lenne szó, de ez nem annyi. szerencsére féláron vettem, de ilyen spirálokat sokkal olcsóbban is találni.

UPDATE: egyre rosszabbank érzem, mind a hatását, mind a tartósságát tekintve. kinézetre semmi extrát nem hoz, átlag hétköznapi spirál, de konkrétan nap közepére undorítóan elfolyt a szemem alá/köré, úgy néztem ki, mint aki 1 hete nem aludt és/vagy megverték. konkrétan kidobnám legszívesebben. ennyiért vicc.

Helia-D Hidratáló Arctisztító Kendő Gyógynövény Kivonatokkal

Helia-D Hidratáló Arctisztító Kendő Gyógynövény Kivonatokkal
2019. szeptember 16.

magamnak ezer éve nem veszek ilyen arctisztító kendőket, mert egyszerűen nem látom értelmét, hogy az egész napos sminkemet ilyenekkel maszatolgassam. ezt is kaptam valahonnan és elsőre egészen pozitív csalódás volt: nem ragacsos, nem szárít, nem büdös, nem csíp (még a szememet se). cseles, mert úgy tűnik, mintha egészen jól lehozná a sminket (spirál kivételével, bár abból sem vízállót használok..), DE amikor utána micellással áttörlöm az arcom, akkor látszik, hogy azért bőőőven maradt még smink a bőrömön.

az a baj, hogy nem értem teljesen, mikor és miért is kéne használni, amikor közepesen hatékonynak mondanám csak kis jóindulattal. lustaságból, amikor már csak ágybadőlni van erőm egy buli után pl 'jobb mint a semmi' alapon? vagy első lépésként, hogy utána ugyanúgy végigcsináljam a többi lépést, mert túl sokat nem hoz le? esetleg arra lehet jó, hogy bedobom a táskámba, ha nem otthon alszom, mert kis helyet foglal és végszükség esetén jól jöhet. de ennyi kb.

Sundance Sensitiv Napozókrém LSF30

Sundance Sensitiv Napozókrém LSF30
2019. augusztus 20.

megtetszett, hogy elvileg parfümmentes, érzékeny bőrre való és nem drága. arcra és teljes testre használtam, de nem annyira vált be sajnos, többször is leégtem vele, pedig azért kentem. ami jó, hogy nem csíp, nem irritál, nem ragacsos és viszonylag jól beszívódik, de úgy kb ennyi. ezen kívül a nyaralás végére tele lett az arcom undorító kis pattanásokkal és ezt egyértelműen ennek a krémnek tudom be. oké, hajlamos rá a böröm, de azért az kicsit túlzás, hogy kb egy hét volt, mire rendbejött utána.
lehet, hogy szárazabb és alapból barnább bőrre (inkább testre, mint arcra) jó lehet, de én nem veszem újra.