pont

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 4 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Hask Argan Oil Repairing Shine Oil Vial

Hask Argan Oil Repairing Shine Oil Vial
2020. december 1.

teljesen impulzusvásárlás volt, nem olvastam utána, ami nálam ritka, de nem bántam meg, hogy megvettem. valóban csalóka a kis kiszerelés, de mivel elég sűrű az olaj, tényleg csak pár csepp kell belőle a hajvégekre, nem kell a fél ampullát a hajra borítani, akkor nem is csoda, ha összeáll és ragad.. én majdnem napiszinten használom és elég sokáig kitart így. személy szerint jobban is tetszik a kis kiszerelés, mert könnyebb vele utazni és jobban elfér a fürdőben. nyilván a töredezett hajjal már nem fog csodát tenni, de megelőzésre tökéletes, most elég hosszúra megnőtt a hajam úgy, hogy nem csúnyák a végei és nem kell még vágatni, részben ennek is betudható szerintem, amúgy könnyű állagú és nem ragacsos, napi szinten lehet használni száraz és vizes hajra egyaránt.

Balea Med Ultra Sensitive Szövetmaszk

Balea Med Ultra Sensitive Szövetmaszk
2020. december 1.

elég ritka a drogériákban a szép összetvőlistás, parfümmentes olcsó maszk, tehát mindenképpen jár neki a plusz, de azért nagy csodára ne számítson senki. jól hidratál és kész, én addig hagytam az arcomon,amíg teljesen be nem itta a gélt és a maszk része kb full száraz lett. furcsa, mert ilyen még soha egyik maszkkal sem történt nálam, de igazából örülök neki, hogy így nincs pazarlás, mint azoknál a maszkoknál, amik 10x annyi cuccal vannak átitatva, mint amennyit az ember feje elbír és kínomban már kenem a mardékot a lábamra is.
tehát 300 forintért jó vétel, de azért nem érzem akkora nagy dobásnak.

Burt's Bees Cucumber Mint Moisturizing Lip Balm

Burt's Bees Cucumber Mint Moisturizing Lip Balm
2020. november 17.

nagyon jó kis illata van, nem szokványos, de nekem tetszik. ezen kívül nem egy nagy szám, kb fél óránként kenegethetem vele újra a szám, sőt, mintha még szárítaná is. nem ajánlom.