Poppy5

Regisztráció dátuma: 2015. július 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. július 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Max Factor Creme Puff Pirosító

Max Factor Creme Puff Pirosító
2016. április 9.

Az alluring pinkért mentem a drogériába (you tube-os swatch-ok miatt) glamouros napokon, végül a seductive pink mellett döntöttem, mert megriadtam a sok csillám miatt! Lehet nem kellett volna. Mindenesetre egy könnyű kis friss üde arcszínt lehet vele elérni, amit elég könnyű túladagolni, akkor már lázas állapot lesz belőle. Van a l'orealnak is hasonló színű arpirosítója már, azzal nehezebb túllőni, szóval csak óvatosan! Annyira nem estem hanyatt tőle! A Milani vagy a Mac pirosítói jobban bejönnek!

L'Oreal Color Infallible Szemhéjpúder

L'Oreal Color Infallible Szemhéjpúder
2016. április 9.

Még mindig tart a leárazás, kár érte, én is ráraboltam az utolsó darabokra! Tényleg szuper termék, iszonyatosan intenzív, jól satírozható, tartós alappal, de anélkül is! Hétköznapra és alkalomra is szuper sminkeket lehet vele csinálni! Ha a leárazott 1200 Ft-ot vesszük nem ár érte!! 6 árnyalat boldog tulajdonosa vagyok! Ha még találtok belőle ne gondolkodjatok, vegyétek!!

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2016. április 9.

Zsírosodásra hajlamos a bőröm, viszont az orromnál szokott száraz lenni. Mióta reggelente egy enyhébb arcradírozással indítom a napom (Nivea clean deaper) és a hidratálást elhagyom (csak lefekvéskor rituálé már) ez az alapozó is jobban szuperál. Nagyon pici elég belől, a legvilágosabb színből 1n1, amibe már így tavasszal, csempészek az Ideal Matte Fresco árnyalatából egy negyed annyit és úgy tökéletes nekem. Előtte a L'oreal Infallible pro matte vanilla árnyalatát használtam az egy picit sötétebb is, és foltos is voltam, nem úgy ennél, itt tökéletes, de a púderezést itt sem úszom meg, legalább 1x a nap folyamán kell rá. Az arcpirosítás is sokkal tartósabb vele, ott sem mászkál el. Alkalomra Mac Fix+ a végén.