poragi

Regisztráció dátuma: 2013. november 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. november 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum
2019. július 5.

Hát nálam nem hogy nem okozott pattanást, de akkor kezdtem el használni, mikor egy szerencsétlen fényvédő kísérlet miatt tele volt az arcom gyulladt aknés pattanásokal, semmi más nem változott a rutinomban, csak ez, és kb 2 hét alatt rendbe rakta a bőrképemet. Ezt tényleg mindig felkenem reggel, akkor is, ha sietek, és mióta használom, nem volt komolyabb bőrproblémám. Hűtőben tartom, lassan 2 hónapja megvan, és még nem tapasztaltam elszíneződést. A fémes szag megvan, de eddig nem találkoztam olyan aszkorbinsavas szérummal, aminek ne lett volna ilyen szaga. Ja még annyit hozzátennék, hogy én nem ajánlom a pipetta közvetlenül az arcra való tételét, mert ezzel is kompromittálhatjuk a szérum tartósságát és higiéniáját, nekem tenyérbe cseppentve is teljesen jól működik az eloszlatás.

CeraVe Moisturising Lotion

CeraVe Moisturising Lotion
2019. július 5.

Engem pont akkor ért ez a krém, mikor alapból jó állapotban volt a bőröm, szóval semmi csoda hatást nem vettem észre, de szerencsére nem is rontott ezen. Arcra is használom, nem lett tőle pattanásom, pedig hajlamos erre a bőröm. Az olyan napokon szeretem a leginkább, mikor nincs kedvem a soklépéses rutinomhoz, csak 1-2 foolproof cuccot felkenek az arcomra, aztán lefejelem a párnát - na ez köztük van.

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2019. július 5.

Testre nekem nem elég hatékony, mivel én testre is kenem bőven a fényvédőt, azt nem szedi le. Arcra olajos lemosó után használom, így a kettővel együtt el tudom érni, hogy alaposan meg legyen tisztítva az arcom, és közben mégis hidratált maradjon. Tudom, hogy az érzékeny bőrömnek jó, hogy se színe, se szaga, csak ettől kicsit unalmas is lesz, de ez már egyéni probléma, nem rovom fel a terméknek.. :D