postareb

1965 pont

Regisztráció dátuma: 2017. november 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

1965 pont

Regisztráció dátuma: 2017. november 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

La Roche-Posay Anthelios Anti-Imperfections Napvédő Krém Problémás Bőrre SPF50+

La Roche-Posay Anthelios Anti-Imperfections Napvédő Krém Problémás Bőrre SPF50+
2021. február 12.

2 hete használom, akciósan vásároltam kb. 5100 forintért. Számomra nagyon bevált ez a termék. Egyáltalán nem okoz pirosodást, viszketést vagy csípi a szememet. Én megfelelően el tudok oszlatni nagyobb mennyiséget is belőle úgy, hogy nem fehér tőle az egész fejem. Tetszik az állaga, kényelmesen tudok rá sminkelni is. Tudom hiba, de én nap közben már nem szoktam újból felkenni a fényvédőt (vicces is lenne sminkre rákenni), így a nap végére kezd el csak picit csillogni az arcom (kb 8-9 óra múlva a felkenéstől).

CeraVe SA Bőrsimító Lemosó Gél

CeraVe SA Bőrsimító Lemosó Gél
2021. február 6.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de nekem nem ő az igazi. Irritációt ugyan nem okozott, de szebb a bőrképem mióta másik termékre váltottam.

Revlon One-Step Hair Dryer & Volumizer Elektromos Hajkefe, RVDR5222E

Revlon One-Step Hair Dryer & Volumizer Elektromos Hajkefe, RVDR5222E
2021. február 6.

Nagyon sok véleményt olvastam és videót néztem a készülékről, mielőtt 5 hónappal ezelőtt megrendeltem. Nagyon örülök, hogy végül ezt a hajfekét vásároltam meg és nem egy normál ionos hajszárítót. A videókban is látszódott, hogy nagy a fej része, de azért meglepett a nagysága, amikor kibontottam. Először azt gondoltam, hogy a kb vállig érő hajamnak ez túl hatalmas kefe és nem tudom majd megfelelően használni. Szerencsére nem így lett! Ugyan kell egy pár alkalom, amíg ráérez az ember a helyes/optimális használatra, de utána garantáltan nem bánja meg a döntését! Sosem voltam egy nagy hajszobrász, de ezzel tényleg szalonminőségűre tudom szárítani a hajamat mindössze 10 perc alatt. Mindenkinek szívesen ajánlom, aki bénázik a hajszárító+hajfeke kombóval, de szeretne dús, fényes, természetes volumenű hajat.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ