postareb

Regisztráció dátuma: 2017. november 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. november 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Essence Szemöldökceruza

Essence Szemöldökceruza
2019. október 17.

A 05 Soft Blonde árnyalatot használom már évek óta. Számomra abszolút megfelelő ez a termék, mert tartós, jó áron van és a színe tökéletesen passzol a hajaméhoz. A -1 csillagot a kefe miatt vontam le, az lehetne jobb minőségű.
+tipp: ha valaki úgy érzi, hogy nagyon törik a ceruza hegye - mondjuk nekem sosem volt ilyen problémám-, akkor kenj belőle a kezedre és onnan vidd fel ecsettel a színt

Remington Pearl Hajsütővas (Kúpvas) Ci95

Remington Pearl Hajsütővas (Kúpvas) Ci95
2019. október 9.

Nagyon ajánlom! Az első hajsütővasam, tehát teljesen amatőrként álltam neki a hajam begöndörítésének. Nagyon gyorsan felmelegedett, nem nehéz, könnyen tudtam vele manőverezni. Külön kiemelném, hogy milyen széles választék van a hőmérséklet beállításánál (130ºC - 210ºC), amit leírásban részleteznek, hogy melyik hőmérsékletet milyen típusú hajhoz ajánlják. Nekem nagy segítség volt a hővédő kesztyű, mert biztosan megégettem volna magamat, ha nincsen rajtam. Gyönyörűséges lett a hajam, imádom!

Essence This Is Me. Körömlakk

Essence This Is Me. Körömlakk
2019. október 7.

Ár/érték arányban tökéletes termék, én ugyan két rétegben festem minden lakkal a körmömet, de egy rétegben is jól mutat. Nekem a 02 Happy van meg, ami egy igazán nőies, őszi árnyalat. Valószínűleg ki fogom próbálni más színben is (bár lehetne több, kicsit jobban eltérő árnyalat). 4-5 napot kibírt, viszont kentem felé fedőlakkot.