poszike22

Regisztráció dátuma: 2021. november 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2021. november 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Bepanthen Baby Kenőcs

Bepanthen Baby Kenőcs
2022. március 7.

Termékmintaként kaptunk először és azóta már el is használtunk egy 100ml-és tubussal, nagyon megszerettük, a legjobb popsikrém, pelenkázásnál használom a kislányomnak, és nagyon kellemes lélegző de mégis vízlepergető réteget képez, nagyon jó krém. Bőrnyugtatásra és hidratálásra is használható száraz bőrfelületen, de a szopiztatástól fájó mellbimbót is szépen nyugtatja és gyógyítja. Nagyon jó tapasztalataim vannak vele, mindenkinek nagyon ajánlom.

Babydream Testápoló Olaj Kismamáknak

Babydream Testápoló Olaj Kismamáknak
2022. január 27.

Nagyon szeretem, a mai napig használom, az utolsó pár hétben vagyok és nem feszül a bőröm, hatékony, nagyon szeretem alkalmazni.

2021.november 18.
Kb. Másfél hete használom, a 24.héttől amikor már elkezdett feszülni a bőröm a hasamon, eddig nincsenek striáim, elmúlt a feszülő, húzó érzés már az első használat után, nagyon kellemes, gyorsan beszívódik, jó illata van, nem hagy olajos, zsíros, tocsogós érzetet maga után, este alkalmazom, reggel a hozzátartozó testápolót használom. Tökéletes, nagyon elégedett vagyok vele.

Garnier Skin Naturals Botanical Cream Rózsavízzel

Garnier Skin Naturals Botanical Cream Rózsavízzel
2022. január 27.

Update: sajnos nemfelel meg a bőröm igényeinek, viszont húgom és anyukám is nagyon szeret.

Ebben a hideg téli időszakban nagyon csúnyán kitudja fújni a szél az arcomat. Erre az időszakra tökéletes hidratáló krém volt.