Pöti

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 57 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 39 vétel
Megnézem

Bloom Hair Hajvitamin (Gumicukor)

Bloom Hair Hajvitamin (Gumicukor)
2022. június 23.

Finomnak finom, a hatását hosszú tàvon nem fogom tudni szerintem, mert ezzel az egy dobozzal megeszem és nem hiszem, hogy újra venném. Őrült drága szerintem. De 4 csillagot kap, mert a legtöbb ilyen rágótabletta számomra ehetetlen és ezt szívesen eszem :) Nem okozott semmilyen panaszt.
Update: Hàt mégis újra vettem, mert egyrészt tényleg finom, pedig finnyás vagyok, másrészt 1-et fizet 2-t kap akcióban volt. Szedek már hajvitamint, emiatt sem vettem észre jelentős változást, szóval tényleg csak az íze miatt…

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker
2022. június 7.

2020. október: Sok G&G terméket vettem már, de eddig még csak a hámlasztókat próbáltam. Azok nagyon klasszak, szeretem őket. A szérumok még várnak a sorukra. De ezt a lemosót muszáj volt kipróbálnom. Én is a double cleansing híve vagyok. Én alapvetően úgy szoktam, hogy egy nem habzó után használok egy habzót vagy egy micellás vizet. A nem habzó általában egy hidrofil olaj szokott lenni, pl. DHC, vagy a Cerave krémes lemosója. Utána leginkább egy micellással törlöm át az arcom. Ez ellenőrzésnek is tökéletes, így látom, hogy az első lépés mennyire volt hatékony. Én ezt a terméket abszolút első lépésnek gondolom. Az első termék mindig a "leold" kell, hogy legyen. És ez leold. Az állaga nagyon fura, de a bőrön nagyon nagyon kellemes, nem szárít, de az alapozó-pirosító-púder kombót nagyon szépen, kb. 90-95%-ra lehozza. A szememre nem használom, de oda semmi ilyen jellegű terméket nem kenek. Oda vagy kétfázisú (Mixa forever) vagy ha csak nem vizálló spirál, akkor meg micellás víz. De a jelly joker után az arcomon szinte semmi se marad!!! Babonázva néztem a vattapamacsot, hogy szinte fehér maradt. Szóval nálam maximális 5 csillag. Már berendeltem az utánpótlást is :) Nekem tökéletes (első) lemosó, teszi amit a flakonon ígér. Tisztít, leold :)
2022. június: fura, hogy szinte mindenki második lemosónak használja. Én lassan 2 éve elsőnek. Hiába vízbázisú, nekem leoldó lemosóként funkcionál leginkább. Utána jól esik egy habzó, a Balea Med habja szerintem tökéletes utána :)

Chanel Allure

Chanel Allure
2022. június 7.

2014. március: Ha púderes illatra gondolok, akkor nekem egyértelműen Ő ugrik be. Még nem értem meg rá, de az egyik kedvenc Chanel illatom, gyönyörű minden pillanatában..
2022. június: Hát megértem rá, most már mondhatni én vagyok. Fújom nappal, fújom éjszaka. Szeretem

2 ÖSSZETEVŐ