Pöti

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Mancera Crazy for Oud EDP

Mancera Crazy for Oud EDP
2021. június 4.

Ez valami valóban megfoghatatlan, leírhatatlan illat. Nagyon különleges, bár a leírásban nincs gyümölcs, nekem mégis olyan, mintha egy egzotikusabb gyümölcs lenne benne (mangó, vagy valami hasonló), de a végén visszaüt benne az oud, és füstös lesz. Mintha barbecue illat lenne. Imádom az oud-ot, több ilyen illatom is van, de itt egyszerűen nem tudtam vele megbarátkozni. Pedig van benne fantázia, de kb azt érzem nála, mint a menő éttermek esetén. Mindig van a tányéron valami zavaró számomra. Jelen esetben az édeskés mellett a füst. De nem pontozom le, mert egyrészt egész tartós, másrészt valóban van benne valami.. :)

Mancera Soleil D'italie EDP

Mancera Soleil D'italie EDP
2021. június 4.

Nagyon nehezen döntöttem mellette. Nyári illatot kerestem, és ezt illetve a Crazy for oud illatot próbáltam a bőrömön. Mindkettő szuper, ez egy citrusosabb, simulékonyabb illat, a másik pedig füstösebb. Valahogy azzal nem tudtam összebarátkozni, ezt viszont iroda kompatibilis illatnak érzem magamon. Ami előnye, az a hátránya is az illatnak, mert szerintem nagyon hamar válik alig érezhetővé, ami egy drága illatnál szerintem hiba. Először azt hittem, hogy a 120 ml egy élet alatt se fog elfogyni, de terveim szerint sokat fogom ezt használni nyáron, megromlani tehát nem fog.

Classic Nails Gellac Színes Zselé Lakk

Classic Nails Gellac Színes Zselé Lakk
2021. június 4.

Több színt is vettem belőle. Szerintem az olcsóbb kategóriából a jó minőséget képviseli. Azért kezdtem otthon géllakkozni vagyis régebben körmözni saját magamnak, mert borzasztóan gyengék a körmeim, és gyakorlatilag minden lejön róluk. Ezzel a márkával elégedett vagyok, mert bár kell javítgatni egyiket másikat, ez inkább a saját körmöm minősége miatt van és nem feltétlen a termék hibája.

2 ÖSSZETEVŐ