Pöti

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Dior Diorskin Nude Air Luminizer Powder

Dior Diorskin Nude Air Luminizer Powder
2020. február 5.

Update: közben lett egy 005 Rose Glow (ez limitált lehet) is. Ez egy lényegesen sötétebb rózsás barnás árnyalat, nagyon érdekes színe van. Feltéve is nagyon szép, rögtön megszerettem. Persze a top még mindig a másik, de ez is egy kis csoda.

Nekem is a 002-es van meg, már a monitort bámulva is szerelmes lettem belé.. Szerencsére nem lehetett kapni nagyon sokáig. Most viszont sikerült, tényleg álom. A csomagolás valóban bazári, annyira könnyű, hogy szinte kicsúszkál a kezemből. Ennek ellenére abszolút 5 csillag. Ez az én highlight színem, és nagyon kevés helyen kapni ilyen ezüstös rózsás árnyalatot <3

Bourjois Rouge Laque

Bourjois Rouge Laque
2020. január 31.

Életem csalódása. Két színt vettem, büdösek, keserűek. Nem szoktam rögtön kidobni alapvetően szinte semmit se, de ez a kettő kuka. Elsőre azt hittem, hogy romlott. Impulzus vásárlás volt, de nekem a bourjois rúzsaim mind finom illatúak voltak, az ízük pedig sose volt kellemetlen. Tudom, nem nyalogatni kell... Randira semmiképp se ajánlom.

CeraVe Moisturizing Cream

CeraVe Moisturizing Cream
2020. január 23.

Én is a kis tubussal vettem első nekifutásra. Nem rossz, nekem már több kell sajnos, mert azért kezd összezuhanni a bőröm. De a lányom viszont lenyúlta magának.. Eddig egy klasszik kék Nivea-ja volt, azzal kenegette magát amikor olyanja volt, de bevallom én azt annyira nem szeretem, nagyon zsíros, nehezen szívódik be, csak az illata ami miatt én is néha használom.

2 ÖSSZETEVŐ