Best of Beauty 2019

Pöti

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Lancôme Hypnôse Doll Eyes Szempillaspirál

Lancôme Hypnôse Doll Eyes Szempillaspirál
2019. május 23.

Már fél éve használom szinte napi rendszerességgel és még mindig tökéletesen működik... Meg fogom siratni, ha ki kell majd dobnom... :( Abszolút 5 csillag, ettől jobbat én még nem találtam. Az árát már meg is bocsátottam neki, mert a kicsit olcsóbb spirálok 2 hónap után már használhatatlanok, ez viszont még mindig gyönyörű pillákat csinál, nem irritál, egy rétegben is elég lenne, két rétegben már műszempilla hatású... <3

Update: még mindig nagyon szeretem. Párom anyukáját is ezzel leptem meg, és ő is nagyon jó véleménnyel van róla, az érzékeny szemét egyáltalán nem irritálja, nem csomósodik, nem kenődik neki :)

Barnängen Balans Ápoló Kézkrém

Barnängen Balans Ápoló Kézkrém
2019. május 23.

Az illata elég karakteres, a másik kettőhöz képest kicsit férfiasabb (legalábbis szerintem), az ápoló hatása az én kezeimre megfelelő. Ha nagyon tropa lenne a bőröm, akkor nem ehhez nyúlnék, hanem a Seacrethez, az két nap alatt rendbe hozza a szétrepedt kézfejemet is.

Barnängen All Over Rescue Testbalzsam

Barnängen All Over Rescue Testbalzsam
2019. május 23.

Nagyon jó az állaga, testes krém, mégis annyira könnyen kenhető :) Először megijedtem tőle, hogy sok kell belőle, de hamar beszívódik, és az illata csodás.

2 ÖSSZETEVŐ