potimano

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

Bioderma Atoderm Ajakápoló Stift

Bioderma Atoderm Ajakápoló Stift
2021. február 18.

Ajándékba kaptam, akkor mint egy kincset őrizgettem, már-már féltem használni mert tudtam milyen drága. Most érek a végére egy év után, és hírének megfelelően nagyon szépen teszi a dolgát. Azonban most észrevettem, hogy ha bekenem, 20 perc után szárazabbak az ajkaim, mint használat előtt. (Eleve nem túl szárazak az ajkaim, nincsenek kicserepesedve, de rendszeresen ápolom őket.)
A felhasználási ideje 6 hónap, én pedig 1 éve használom, így ezért nem szeretném lepontozni. Azonban ha tényleg olyan megváltó hatása lenne, ami az árát alátámasztja, akkor szerintem azt észrevettem volna, viszont a piros tubusú Isana ajakápolónál is hasonló hidratáltságot tapasztaltam ezelőtt. Éppen ezért 3 csillagot kell adnom neki, mert ha korábban használt 3-400 forintos ápolók ugyanazt tudják, akkor ez az ár nem éri meg.

Lovely 3D Gel Shine Top Coat

Lovely 3D Gel Shine Top Coat
2021. február 18.

Kedvenc fedőlakkom! Az évek során rengeteg különböző márkát és terméket kipróbáltam, de egyértelműen ez vált be a legjobban. Nagyon szép fényes felületet ad a körömnek, tényleg segít megelőzni a körömlakk lepergését, és nagyon gyorsan szárad. Ráadásul az ára is nagyon kedvező.

The Body Shop White Musk Smoky Rose Testpermet

The Body Shop White Musk Smoky Rose Testpermet
2021. február 16.

A második üveggel használom éppen, évek óta ez "az én illatom". Nagyon tetszik a füstös, nem túl édeskés illata, csak ugye kár, hogy egész hamar elillan a bőrről (bár a ruhákon rajta marad az illata, de nem túl tolakodóan). De hát a testpermetnek ez a tulajdonsga :) Ha elfogy, lehet, hogy benevezek a parfümjére is.