PotterAlexa

Regisztráció dátuma: 2019. május 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. május 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 4 eladás
Megnézem

Rituals The Ritual of Sakura Body Cream

Rituals The Ritual of Sakura Body Cream
2020. július 23.

Nagyon szeretem ezt a terméket! Az illata nagyon kellemes, bár nem utánozhatatlan számomra. Nagyon jól ápol, viszont gyorsan is fogy, nem annyira gazdaságos, de nem von le az értékéből.
Mindenkinek ajánlom a hivatalos oldalt, vagy más külföldi oldalakat, mert van utántöltője! (Itthon a douglasban ezt nem lehet sajnos kapni....) Csak ki kell venni belőle a tégelyt, és az utántöltőt belerakni, ami olcsóbb, és környezetbarátabb megoldás. E miattis veszem újra, akár más illatba is :)

Omorovicza Silver Skin Lotion

Omorovicza Silver Skin Lotion
2020. június 5.

Hát, alapvetően szeretem. Egy könnyed hidratálóról van szó, ami zseniálisan ápol. Ultrakönnyű a textrúrája, megis maximalisan kielégiti a bőröm tápanyag igényeit. Az egyetlen bajom, hogy azt nem hozza, amire való. Az utobbi időben sajnos elég sok pattanással küzdök, és nem érzem, hogy ez a termék bármit is csökkentene, mérsékelne.
Annak ellenére szeretem, és már a 2. At használom belőle, de nem vagyok biztos, hogy a legjobb, de amíg nem találok mást, addig ezt fogom használni.

Lancôme L’Absolu Mademoiselle Shine Rúzs

Lancôme L’Absolu Mademoiselle Shine Rúzs
2020. május 28.

Katasztófa, ennyi pénzért ennyit tud csak?

A loreal color riche shine ruzsom 10x lekörözi és jóval olcsobb.... egy szinezett hidrataloval egyenerteku kb, a csillamok se kifejezetten látszanak, harmat gyenge ....
azert adok 2* ot mert legalabb hidratal... de ennyi. Elhasználom, de nem ajanlom senkinek, ellenben a loreal-lal, azt probáljátok ki, szuper :Ddd