PotterAlexa

Regisztráció dátuma: 2019. május 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. május 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Essential Parfums Bois Impérial

Essential Parfums Bois Impérial
2024. január 20.

Rajtam életembe annyian nem dicsértek illatot, mint ezt. Szóval velem/rajtam nagyon jól működik ez a kis csoda. Legalább 5-6an meg is vették hatásomra a parfümöt, szóval nem is kell ennél nagyobb visszaigazolás.
Én nyilván megszokom az illatát, és döbbenet, hogy reggel 7-kor felfújom, és este is megkérdezik, hogy mi ez az erős jó illat, amit viselek. Tényleg nagyon tartós rajtam, és bár maszkulinabb szerintem is, rajtam valahogy nőiessé szelidül olyannyira, hogy a férfiaknak ugyan nagyon tetszik, de mikor megmondom h unisex, nem is értik hogyan.
Nekem telitalálat, az ára szuper, most új kedvencem. Zseniális minden szempontból!

Garnier Ambre Solaire Natural Bronzer Önbarnító Arcszérum

Garnier Ambre Solaire Natural Bronzer Önbarnító Arcszérum
2023. december 1.

Nem rossz, nem pattog ki tőle a bőröm, könnyű használni, és egyenletes barnaságot elérni, azonban nagyon szolidan, nem látványas. Mondhatni sajnos túl gyengéd. Ahhoz hogy látszódjon bőven kell hozzá cseppenteni, de ilyenkor sajnos nehezkes lesz a használata mert túl folyós. Nem a kedvencem, használtam ennél látványosabb, könnyebb termékeket, de elhasználom, nem hiszem hogy újraveszem. Jobban szeretem az olyan termékeket, amik jobban látszanak.

Dr. Kelen Selfsun Tan Önbarnító Krém

Dr. Kelen Selfsun Tan Önbarnító Krém
2023. december 1.

Kicsit furán van felföltve a termék ide krémmaniárs, mert ebből van egy szolid és egy intenzív verzió , ott viszont nem egyértelmű, hogy melyik-melyik/ ki-mire reagál. Na mindegy, én csak az intenzív barnaság változatát vettem, ami nevével ellentétben egyáltalán nem intrnzív. Sőt nagyon nagyon lightos barnaságot lehet vele elérni, én most 4x használtam egymás után és jóindulattal egy árnyalatta azért barnább vagyok, de nem szembetűnő. Milyen lehet a szolid? Pedig alapvetően elég fehér bőröm van.

Ami tehát pozitívum,
-nem leszel foltos, szép egyenletesen lehet vele dolgozni
-nem leszel májbeteg, szép természetes színe van
-kezdőknek mindenképp ajánlanám
-olcsó
-nem büdi, karamellhez hasonlít nekem az illata
-nem hagy foltot

Ami nekem személyszerint negatívum
-nagyon kis gyenge a barnító hatása az intenzív változatnak is
-nekem a pumpaja se a kedvencem

Jó lehet szintentartónak mondjuk nyáron vagy valami komolyabb önbarnító után