pöttipanka

Regisztráció dátuma: 2012. február 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. február 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Faceez Micro Fiber Makeup Remover

Faceez Micro Fiber Makeup Remover
2019. november 15.

Ez volt a második befektetésem a vatta kiváltására... Kicsit sajnálom, hogy megvettem mert nem olyan jó mint az Ebelines vagy a The Originalos. Sajnos a Müller és a Rossmann ilyen tekintettben elégé elszálltak az árakkal..
Ami a bajom vele, hogy van egy vastag a szegélye, elég sok micellás vizet elnyel, hamar elveszti a puhaságát, szemkörnyék körül picit nehezebb használni. A smink eltávolítását ezeknek a problémáim ellenére tökéletesen elvégzi. Mostanában inkább arctisztító géllek, zselék lemosására használom mint sem kifejezettem a smink lemosására. Én marhaepe szappannal tisztítom kb 2 hetente, utána tíz perc ruha fertőtlenítőbe áztatom nekem így maradéktalanul tiszta lesz.

Ebelin Mikroszálas Arctisztító Kesztyű

Ebelin Mikroszálas Arctisztító Kesztyű
2019. április 21.

Vatta kiváltására kerestem alternatívákat mert egyrészt mindet megutáltam, másrészt borzasztó környezet szennyezőnek éreztem, hogy egy esti rutinnál akár 2- 3 darabot is elhasználok. Volt már két drágább verzióm amikor észre vettem, hogy még maradt egy flakon kétfázisú smink lemosom, de nem akartam a drágább verziókkal használni mert féltem, hogy nem tudom kimosni belőlük az olajat. Ekkor tájt említette Rita (Tündér kert) egy videójában ezt a smink eltávolító kesztyűt, úgy gondoltam 500 ft megér! Langyos vízzel ugyan nem próbáltam de a kétfázisú smink lemosóval mindent maradéktalanul eltávolít az arcomról. Nem kell félni, hogy nem elég higiénikus, nálam plusz pattanásokat semelyik változat nem okozott mosásra érdemes odafigyelni! Én kézzel mosom mert a mosógépi mosás rövidítheti az élettartalmát. Langyos marhaepe szappanos vízbe szoktam kb negyed órára beáztatni úgy, hogy a szappannal jól átdörzsölöm, majd szépen kimosom, és biztos ami biztos alapon mosás után szeretem még tíz percre ruha fertőtlenítőbe beáztatni. Jól szellőző helyre érdemes kiakasztani száradni, 500 forintot nagyon megéri egy csomó vatta vételtől megkíméljük magunkat, és a földet is. Párban érdemes venni

The Body Shop Drops of Youth Fiatalságmegőrző Szemkörnyékápoló

The Body Shop Drops of Youth Fiatalságmegőrző Szemkörnyékápoló
2019. január 29.

Elhasználtam egy tubussal, de nem igazán éreztem, hogy használt volna valamit. Könnyen beszívódik, jó az a fém golyócska masszírozó amit más szemkörnyék ápolnál is szeretek használni..

1 ÖSSZETEVŐ