pottompanna

Regisztráció dátuma: 2017. április 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. április 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Argital Arctisztító Krém

Argital Arctisztító Krém
2018. december 22.

Kb két hete használom, és az első perctől kezdve imádom! Nem hasonlít semmilyen más arctisztítóra, amiket eddig használtam. Azok legtöbbje túlságosan kiszárította a bőrömet, és mégis mindig "koszosnak" éreztem az arcomat. Ez a krém az én bőrömnek valami csoda. Kellemes, lágy állagú, enyhe szemcsékkel. Megfelelően tisztít, de nem szárít. Az állaga és illata nekem nagyon bejön, olyan érzés, mintha kozmetikusnál lennék arckezelésen. :) Az Argital ránctalanító krémjével illetve a Vadárvácska krémekkel használom és isteni puha a bőröm tőlük!

Trend It Up N°1 Körömlakk

Trend It Up N°1 Körömlakk
2017. június 2.

Én csak jót tudok mondani erről a lakkról. Szerintem nagyon szépek a színek, én egy pirosat és egy zöldet vettem, nagyon élénkek felkenve is, odáig vagyok értük, szépen fednek egy rétegben is. Nekem direkt tetszik a pici ecset, sőt, most direkt ilyent kerestem, mert a kislábujjamon annyira picikék a körmök, hogy csak ilyen mini ecsettel tudok szépen dolgozni rajtuk. :))) Lábon nagyon tartós eddig, mindenféle alapozó meg fedőlakk nélkül is. Én szeretem.

Argital Vadárvácskakrém-Extra Érzékeny Bőrre

Argital Vadárvácskakrém-Extra Érzékeny Bőrre
2017. április 15.

Majdnem fél éve használom ezt a krémet, kombinált, t-vonalban zsíros, szemöldöknél és orr mellett száraz bőrömre. Hihetetlenül szépen rendben tette a bőrömet! Imádom!! A szárazság teljesen megszűnt, ugyanakkor nagyon könnyen beszívódó krém, nincs zsíros utánérzés. A krém maga hófehér, lágy illatú, nem hivalkodó, kicsit citrusos, nekem tetszik. Az állaga nagyon krémes, kicsit kenőcs fílingje van, de nem bánom, mert nagyon hatásos. Ősszel és télen kb babnyi mennyiséget használtam. Most, hogy melegebb van, most csak pici borsónyi mennyiséget, és azt is nedves (!) arcra és kézzel viszem fel, így ezt a pici mennyiséget könnyebb egyenletesen eloszlatni az arcomon, és ezzel a kis mennyiséggel bőven hidratál, viszont nem zsírosodik át a melegebb idő ellenére sem. Nekem nagyon bevált. :)