Pötty

Regisztráció dátuma: 2015. január 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. január 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 5 eladás
Megnézem

Systane Gel Drops Szemcsepp

Systane Gel Drops Szemcsepp
2020. június 15.

hát ez nagyon nem jött be. az itt olvasott vélemények ellenére adtam neki egy esélyt, mert más gél állagú már bevált, de gondoltam ez majd hatásosabb (az ára miatt is). kizárólag este használtam, mert napközben tényleg percekig nem látni tőle, de estére sem vált be, sőt mintha még szárított volna is, reggelre kissé égető érzéssel keltem. az olcsóbb Artelac Nighttime gel (éjszakára) és az Ocutears szemcsepp (nappalra) kombó sokkal jobb.

Ocutears Műkönny Szemcsepp

Ocutears Műkönny Szemcsepp
2020. június 15.

A sok kipróbált szemcsepp közül a legjobb. Lézeres szemműtét miatt sokkal szárazabb a szemem mint előtte, úgyhogy folyamatosan kerestem, hogy melyiknek a leghosszabb és a legjobb a hatása. Sajnos ez sem teljesen az, amit szeretnék, de még mindig a legtartósabb hatású.

Kerastase Discipline Sampon

Kerastase Discipline Sampon
2020. május 23.

A Manna samponját cseréltem le erre, mert az annyira gubancolta a göndör hajamat, hogy minden mosáskor egy marék kijött. Eddig egyszer próbáltam, de már az óriási plusz pont, hogy ezzel lényegesen kevesebb hajam távozott :) kellemesen puhává teszi a hajat és szépen simítja. A Kéraste Extentioniste pakolásával használom, bízom benne, hogy jó hatással lesznek az igénybevett göndör hajamra.