Pötty

Regisztráció dátuma: 2015. január 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. január 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 5 eladás
Megnézem

Fa Brazilian Vibes Amazonia Spirit Golyós Dezodor

Fa Brazilian Vibes Amazonia Spirit Golyós Dezodor
2019. július 9.

Update: sajnos énis észrevettem, hogy kellemetlenebb illatom lesz a tartós használata mellett, mint amikor reggel elfelejtem bekenni magam :( pedig annyira tetszik az illata

Egy hete használom, de eddig jól működik.
Tetszik az illata, ami nálam nem tart ki a nap végéig, de nem is okoz kellemetlen illatokat.
Eddig mindig stiftes dezodorokat használtam, de azok a nyáron hajlamosak csomósodni, ezért kerestem valami mást.
Láttam, hogy alumíniummentes és akció is volt, egyelőre nem bántam meg a választást.

Sundance Sonnenspray SPF30

Sundance Sonnenspray SPF30
2019. július 7.

Nem vagyok leégős típus, úgyhogy nem akartam vacakolni a naptejvalasztással, mondom jó lesz egy saját márkás is. Sajnos itthon néztem az összetevőket, miután megcsapott az erős alkohol szag kifújáskor, nekem ez nagyon nem jön be. egyébként a hatása biztos jó, mert nem égtem le, de mint mondtam egyébként sem jellemző. az illata felkenéskor jó, (miután az alkohol elillant) de egy idő után répára emlékeztet :D

Ben & Anna Pink Grapefruit Dezodor

Ben & Anna Pink Grapefruit Dezodor
2019. június 24.

Nekem sajnos nem jött be, pedig nagyon akartam szeretni (főleg ennyi pénzért)
Alapból nem okoz nagy gondot az izzadás, de ettől a nap végére kellemetlen illatom lett és a ruhám ujját is jól megfogta.
Melegebb időben jól kenhető, de egyébként meg morzsolódik, úgyhogy nem túl praktikus.
Sajnos a szép összetevőlista ellenére nálam nem hozta a várt hatást.