pottyke77

Regisztráció dátuma: 2013. május 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. május 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Bőrradír

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Bőrradír
2019. február 8.

Olyan különleges illata volt a rózsa összetevő nélkül, most tucatillat lett, mint egy légfrissítő. A radírozó tusfürdőből vettem most újra, csak úgy leakasztottam egyet a polcról, a régi csomagolás miatt meg sem néztem hogy piciben a sarkán ott virít az 'new' felirat és az összetevők között a rózsa. Majd zuhanyozás közben vártam a fincsi illatot, és kaptam helyette ezt. Katasztrófa! A régi testápolóból még van. Vadászom a régit mindkettőből! Nekem ez akkora csalódás hogy 5 csillagból csak 2-őt kap.

Gliss Kur Thermo-Protect Blow-Dry Hajolaj

Gliss Kur Thermo-Protect Blow-Dry Hajolaj
2017. augusztus 13.

Nagyon szeretem! Érdekes illata van, nem rossz, de nekem szokatlan. Hajvasalás előtt használom, csak a hajvégekre fújok, és vasalás után közvetlenül még látszik az olaj nyoma, azonban pár perc múlva már semmi sem látszik. Nagyon száraz a hajvégem, issza mint a boci. Nedvességre göndörödik, így azonban sima marad. :D Ajánlom és újra veszem!

Syoss Elixír Hajolaj

Syoss Elixír Hajolaj
2017. augusztus 13.

Nagyon szereti a hajam! Az illata nem a legjobb, olyan, mint régen a bronzolajnak. De oké! Az állagát szeretem, jól el tudom oszlatni a hajamon. Ez a cucc tényleg csak azoknak ajánlott, akinek valóban száraz haja van, nem azoknak aki azt hiszik, hogy száraz a hajuk. Sok olyan embert ismerek, akik panaszkodnak hajszárazságra, de közük sincs hozzá. Az én hajam kevert. A töve gyorsan zsírosodik, a vége száraz (tényleg száraz). A szert félig szárazon viszem fel a hajamra, úgy issza, mint teve a vizet. Teljes száradás után nyoma sem marad az olajnak, csak a csillogó, jól kifésülhető, jól formázható hajam marad. :) Biztosan újra veszem!