Pötyi

Regisztráció dátuma: 2012. november 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2012. november 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 6 eladás
Megnézem

Hylamide High-Efficiency Face Cleaner

Hylamide High-Efficiency Face Cleaner
2017. október 24.

Párhuzamosan több lemosót szeretek használni, és amikor (véééégre) elfogyott az elég hatékony, de nekem valamiért nagyon uncsi TBS kamillás olajos lemosóm, beugrott, hogy van még 2 Hylamide lemosóm a kis raktáramban. (Hylamide szetthez járt, a csomagban a SubQ Anti-Age és SubQ Eyes volt nekem a lényeg.) Lelövöm előre a poént: legkevésbé kedvenc Hylamide (és talán összességében DECIEM) termékem lett, illetve az általam használt olajos lemosók közül is talán ezt szeretem legkevésbé.
- Érdekes, szinte száraz olajos érzete van, ami számomra lehetetlenné teszi az élvezetes, alapos tiszítás érzetét is keltő arcmasszázst a termék alkalmazása közben. Most a kultikus japán DHC olajjal felváltva használom, az sokkal tartalmasabb, de a TBS-es kamillással is sokkal élvezetesebb számomra az arctisztítás.
- Fura, számomra nem vonzó az illata.
- A fentiek miatt egyáltalán nem kellemes olajos masszírozás közben még nem, de vízzel elegyítve nagyon csípi a szemem.
- És akkor a meh élmény és a csípő szem után még ott is maradnak a masszív pandakarikák a szemem körül.

Számomra érthetetlen, hogy lehet ilyen középszerű ez a termék, DECIEM-től tényleg nem ezt szoktam meg. Kedvencem a Clinique TTDO balzsam, de ennél tényleg még az alap TBS is jobb. Meglepő, hogy hárman is ilyen elégedettek vele, ha valakinek bevált, és szereti, szívesen eladom neki a másik bontatlan termékemet, ezen meg valahogy végigszenvedem magam.

(3 csillag, mert bár sose venném újra, ez alattit csak olyannak adnék, ami allergiás reakciót vált ki, vagy nagyon rossz irányba mozdítja a bőrömet. Ilyet szerencsére nem tett.)

Dr. Jart+ Ceramidin Cream

Dr. Jart+ Ceramidin Cream
2017. október 4.

Kedvenc krémem mostanság, nem hiába zeng róla minden blogger, Caroline Hirons-szal az élen, illetve a termék minőségét jelzi számomra az is, hogy Sephora US is tartja (más dr Jart termékekkel együtt). Száraz, vízhiányos a bőröm, így nekem az a testesnek tűnő, de a bőrön egyáltalán nem akként viselkedő krém még nyáron is simán belefért, de most, hogy kezd hidegebb lenni, sokkal látványosabb a hatása. A keramidok ugyebár nagyban segítik bőrünket hidratáltságának megtartásában, így megfelelő hidratálók mellett most látom igazán, hogy mennyivel ragyogóbbá teszi ez a krém a bőrömet.
Imádom a "természetes" illatát, rám kifejezettem nyugtató hatással van. A sűrű krém nagyon jól beszívódik, egyáltalán nem marad tőle ragacsos a bőröm, illetve nagyon jól lehet rá sminkelni is.
Nem igazán tudom elképzelni, hogy ne vásárolnám újra, ha (ismét) elfogy, illetve nyáron Koreában járva megvettem a termékcsalád több más tagját is (Ceramidin Liquid, maszk, lipcare), minddel elégedett vagyok. Ahogy fogynak a termékeim, próbálok minél több Dr Jart terméket kipróbálni.

Catrice ICONails Gel Körömlakk

Catrice ICONails Gel Körömlakk
2017. október 4.

Wow, le vagyok nyűgözve. A mostani trendkiadással (brown collection) szerzett nagyon pozitív tapasztalatokon felbuzdulva szaladtam el kipróbálni a "sima lakkjukat". Őszhöz igazodva a 03 Caught On The Red Carpet, leginkább burgundy-nak nevezhető árnyalatot választottam, és ma mostam le az 1 hetes lakkot a körmömről. 4-5 napig semmi kopás nem volt a körmeim végén, pedig mosogattam, hajat mostam, mindent csináltam. Lepattogzást 1 hét alatt sem tapasztaltam. OK, hogy mint minden lakkot, azt is Seche Vite top coat-tal kentem le, de pl. a hasonló árkategóriás "mehet a kukába" trend it up azzal is lepattogzott 1 nap után. Summa summárum, ilyen olcsón ilyen jót még nem nagyon láttam!

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ