powdergirl02

Regisztráció dátuma: 2022. április 18.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2022. április 18.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Zara Cherry Smoothie EDP

Zara Cherry Smoothie EDP
2022. április 20.

Sikerült a webshopon lecsapni rá, gondoltam kipróbálom, mert sok jót hallottam a Lost Cherry-ről és magam is nagy TF parfüm fan vagyok. Mivel nem tudom viszonyítani, így csak a Zara verzióról szeretnék beszélni. Rajtam első fújásra elég konyakosnak tűnt, de ahogy leszáradt, marcipános, édes csodává vált. Rendkívül tartós, csak ajánlani tudom, kedvenc új nyári parfümöm lesz, az biztos :)

Update: több alkalommal használtam már és szkeptikussá váltam. Rettenetesen finom illata van, de ezt az illatot nem parfümre hasonlítanám legelőször, hanem egy édes gyerekitalra első fújásra, de a leszáradása kárpótol, mert rajtam átmegy vaníliásba és enyhén fűszeresbe. Azoknak ajánlom, akik szeretik a nem megszokott, nem a tipikusan púderes, virágos vagy esetleg a fűszeres illatokat, hanem azoknak, akik szeretnek kísérletezni és merészek.

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation
2022. április 18.

Csodákat tesz a bőrömmel, mintha porcelán baba lennék minden használat után. Szép a fedése, de muszáj előtte hidratálni elég vaskosan, mert a száraz részeket, főleg hűvösebb napokon képes kiemelni. Ár-érték arányban az egyik legjobb drogériás alapozó.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2022. április 18.

Sajnos nekem nem vált be. Olyan, mintha csak száradna, de nem tud sem púderrel, sem alapozóval jól kijönni. Ezért jár csak a 3 csillag, hiába jó az állaga.