Ppet

Regisztráció dátuma: 2017. június 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. június 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Helia-D Intenzív Hidratáló Kézkrém Avokádó Olajjal

Helia-D Intenzív Hidratáló Kézkrém Avokádó Olajjal
2019. január 11.

Nem tudom lehet-e elrontani kézkrémet. Mindenesetre ez teszi a dolgát. Baba mellett szeretem ha hamar felszivodnak a krémek rajtam, ha bármi történik tudjak nyúlni :D ennek kellemes, visszafogott illata van, a macskák is hagyjak hogy használata után simogassam őket. Keveset elég belőle egy használatra áldozni, jó érzést hagy maga után, selymes a borom és ez így tökéletes :)

trend IT UP Expert Szemhéjfesték Alapozó

trend IT UP Expert Szemhéjfesték Alapozó
2019. január 7.

Első alapozó a szememre. Nem tudom miért nem jutott előbb eszembe korrektort használni a festék alá, mindegy. Nem volt draga. Itteni kommentek alapján úgy voltam vele, hogy jó befektetés. Első pillanattól kezdve olyan kemény, Csomós, csillog is, hogy használhatatlan. 2-3 alkalma volt, hogy bizonyítson. De felvinni rá a festéket igazi kihívás, szint nem emel ki, csak megbontja az egész felületet. Nagy vacak az egész :(

Biola Bio Mandulás Peeling és Maszk

Biola Bio Mandulás Peeling és Maszk
2019. január 7.

Eddigi hámlasztóim nem voltak komoly termékek, úgy voltam vele, hogy ez majd megmutatja hogyan is kell ellátni funkcióját. Örülök, hogy maszk is, hiszen így lehet “ritkábban” (eddig mindegyik hámlasztóra 2-3, sőt! Napi rutin is volt írva). Valóban meglepődtem a zöld színen, életemben nem hittem volna hogy ezeknek lehet ZÖLD színe. Az illata sem az, amit szeretnek 15 percnél tovább eltűrni. De engem annyira kárpótol a hatása. Olyan tiszta lett a borom. Két napja simogatom az arcom, mert jó! Darabos? Igen. Nekem eddig minden hamlasztom darabos volt. Összehuz, szarit? Kismértékben, de szerintem ez mindegyik hasonló termékkel így van. Én élveztem, annyira nem horribilis ez az ár érte. Orulok, hogy a KM megmutatta, milyen egy igényes termek! El is dobok minden mű krémet lassan a fiókomból.