ppetru

Regisztráció dátuma: 2015. október 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. október 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

RIVAL loves me HD-Gels On The Go körömlakk

RIVAL loves me HD-Gels On The Go körömlakk
2021. április 10.

Most használtam először és nagyon meg vagyok vele elégedve.
A lábkörmeimen használtam és két rétegben kentem föl. Egy rétegben is intenzív a színe, viszont nem olyan jó a fedése számomra egy rétegben. Tényleg gyorsan szárad és szerintem sok drágább lakktól is jobban teljesít. A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, de a lábamon egyébként is sokáig szokott tartani fedőlakkal szinte bármi a téli időszakban is, amikor a zoknik, zárt cipők jobban gyötrik. :)
Ja, a 03 prima ballerina árnyalat van meg, nagyon büszke vagyok magamra, hogy sikerült eltalálni a számomra tökéletes árnyalatot. A minimálisan rózsaszínes-porcelános nude-ot. Már csak egy sellőport kellene beszereznem és ettől jobb nem is lehetne. Ez az a szín, amit sosem tudok megunni.
Venni fogok ebből a márkából valami élénkebb színt is nyárra, remélem, az is ilyen jó vásár lesz. :)
Egy viszonylag béna lakkozó sikerélményét olvashattátok :)

L'Oreal Paris Miss Manga Punky Szempillaspirál

L'Oreal Paris Miss Manga Punky Szempillaspirál
2016. március 8.

Én 4,5 csillagot adnék rá, mert szinte tökéletesen elégedett vagyok vele. Általában akkor tudom szépen elválasztani a szempilláimat több réteg után is, ha már kicsit kiszáradnak a spirálok, viszont ezzel szinte az első alkalomtól tökéletesen lehet formázni, mert nem az a vizes állagú, hanem sűrűbb a festék. Nagyon szép fekete és így ezzel semmi gond nincs. Viszont nekem nem olyan tartós: a nap végére már megjelennek lepotyogott darabocskák az arcomon és ez azért még az olcsóbb spirálokra sem nagyon jellemző. A nap végén könnyű lemosni, nekem elég zuhanyzásnál az arcomra folyatni a vizet és igazából már le is lehetne törölni, mert egyből fölázik - talán ezért is potyog le a nap vége felé.
Azért a potyogást leszámítva nekem nagyon bevált, és egye fene, megkapja az 5-öt, mert ez az eddigi legjobb spirálom! :))))))))))))))

L'Oréal Nude Magique BB Krém

L'Oréal Nude Magique BB Krém
2016. február 1.

Nekem a medium árnyalat van meg és nagyon szeretem. Most fedeztem fel igazán - pedig már megvan pár hónapja -, hogy milyen könnyen, kézzel el lehet dolgozni és annyira természetes hatást ad, és tényleg igazodik a bőröm színéhez. Rögtön, ahogy felkenem, picit narancsosabb-barnásabb a színe, de egy pici idő múlva megváltozik és egységes bőrszínt ad. Nincs sok bőrhibám, a szemem alatti lilás részt rendbe hozza - persze nem teljesen fed, mint mondjuk alapozó+korrektor, viszont az orromnál lévő piros foltjaimat azért nem takarja el teljesen, dehát ez végülis egy BB krém, nem alapozó, szóval nekem nagyon tetszik. Tök mókásak a pici bogyókák is benne, ettől még különlegesebb az egész. Nekem jelenleg a legfontosabb az, hogy a reggeli szűk napirendembe ez pont belefér, nem kell ecsettel vagy szivaccsal szenvedni, kézzel teljesen tökéletesen eldolgozható és talán így jobban is szétpukkannak a pigmentgombócok. Én csak ajánlani tudom :P

1 ÖSSZETEVŐ