ppetru

Regisztráció dátuma: 2015. október 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. október 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Oreal Paris Miss Manga Punky Szempillaspirál

L'Oreal Paris Miss Manga Punky Szempillaspirál
2016. március 8.

Én 4,5 csillagot adnék rá, mert szinte tökéletesen elégedett vagyok vele. Általában akkor tudom szépen elválasztani a szempilláimat több réteg után is, ha már kicsit kiszáradnak a spirálok, viszont ezzel szinte az első alkalomtól tökéletesen lehet formázni, mert nem az a vizes állagú, hanem sűrűbb a festék. Nagyon szép fekete és így ezzel semmi gond nincs. Viszont nekem nem olyan tartós: a nap végére már megjelennek lepotyogott darabocskák az arcomon és ez azért még az olcsóbb spirálokra sem nagyon jellemző. A nap végén könnyű lemosni, nekem elég zuhanyzásnál az arcomra folyatni a vizet és igazából már le is lehetne törölni, mert egyből fölázik - talán ezért is potyog le a nap vége felé.
Azért a potyogást leszámítva nekem nagyon bevált, és egye fene, megkapja az 5-öt, mert ez az eddigi legjobb spirálom! :))))))))))))))

L'Oréal Nude Magique BB Krém

L'Oréal Nude Magique BB Krém
2016. február 1.

Nekem a medium árnyalat van meg és nagyon szeretem. Most fedeztem fel igazán - pedig már megvan pár hónapja -, hogy milyen könnyen, kézzel el lehet dolgozni és annyira természetes hatást ad, és tényleg igazodik a bőröm színéhez. Rögtön, ahogy felkenem, picit narancsosabb-barnásabb a színe, de egy pici idő múlva megváltozik és egységes bőrszínt ad. Nincs sok bőrhibám, a szemem alatti lilás részt rendbe hozza - persze nem teljesen fed, mint mondjuk alapozó+korrektor, viszont az orromnál lévő piros foltjaimat azért nem takarja el teljesen, dehát ez végülis egy BB krém, nem alapozó, szóval nekem nagyon tetszik. Tök mókásak a pici bogyókák is benne, ettől még különlegesebb az egész. Nekem jelenleg a legfontosabb az, hogy a reggeli szűk napirendembe ez pont belefér, nem kell ecsettel vagy szivaccsal szenvedni, kézzel teljesen tökéletesen eldolgozható és talán így jobban is szétpukkannak a pigmentgombócok. Én csak ajánlani tudom :P

Wildschwein Gumiágyas Vaddisznósörte Hajkefe

Wildschwein Gumiágyas Vaddisznósörte Hajkefe
2015. november 2.

Még azt hiszem, a Müllerben vettem, de annyira nem jött be, hogy sajnálom még most is az érte adott 2-3000 Ft-ot, pedig már igen rég vettem! A gubancokat semennyire sem fésüli ki, sőt inkább csak még jobban begubancosítja a hajamat, mert a pici gubikból csak még nagyobbakat varázsol ez az ügyes fésű. Kitisztítani lehetetlen, próbáltam minden félével, talán a leghatásosabb egy sűrű fogú pici fésű, ami a szöszök 1/3-ád szedi csak ki.
Viszont érdekesség, hogy ha bevizezed, érezheted az igazi vaddisznó szagocskáját :D Ezt egyetlen másik fésű sem tudja szerintem... :P
Szóval szerintem ez egy ócskaság :/

1 ÖSSZETEVŐ