Preciosa

Regisztráció dátuma: 2018. március 9.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2018. március 9.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Bioderma Photoderm AR SPF 50+ Színezett Arckrém

Bioderma Photoderm AR SPF 50+ Színezett Arckrém
2018. július 8.

Gyógyszertári mintát próbáltam egyenlőre, és azt kell mondanom, hogy tervezem megvenni!
* Fedés: Az, hogy színezett, csak annyit jelent, hogy a krém maga nem hagy látható fehér réteget az arcon, de nem ad annak színt (ha egy lehelletnyit mégis, akkor meg éppen passzol a világos bőrömhöz, nem úgy, mint más színezett testvérei)
* Csillogás: Az Uriage arcra való 50-es illatmenteshez képest nem csillog, és nem ragad annyira! Még két rétegben felvive is csak egy egészséges bőrfényt ad nekem, így, hogy a rutinommal egyébként kordában tartom a kombinált bőröm csillogását.
* Irritáció (szem, bőr): Nincs (az említett Uriage-tól van)
* Fényvédők: mind modern, és biztonságos, kivéve az octocrylene talán, de nem lehet minden tökéletes..
Azt hiszem találtam egy patikai jó fényvédőt! Lekopogom. Már csak valami jó kis akciót kéne kifogni!

Uriage Bariésun Illatmentes Arckrém SPF50+ (régi)

Uriage Bariésun Illatmentes Arckrém SPF50+ (régi)
2018. július 3.

Használom egy ideje, még barátkozunk. A zsíros bőrömön a lélektani határtól jobban csillog. A szemem érzékeny rá, nem csíp, piros sem lesz, szóval nem kifejezetten észrevehető, de mégis van valami fura érzet. Biztos valamelyik kémiai fényvédő a ludas. Pozitívum, hogy színtelen. Egy kicsit ragacsos film réteget képez a bőrön. Jól lehet rá sminkelni, vagy kitűnően ellensúlyozza a Paula's choice kék fizikai fényvédőjének mattító hatását is. Gondolkoztam, hogy eladom, de azért jó, ha van itthon. Hámlasztás utáni reggeleken pl. szereti a bőröm. Még ismerkedünk, de szerintem újravenni nem fogom.

Maybelline The Colossal Volum'Express Szempillaspirál

Maybelline The Colossal Volum'Express Szempillaspirál
2018. július 3.

Évek óta a kedvenc spirálom! Betartja ígéretét: Dúsít, kiemel, megnövel, feketít! Annyi, hogy picit nagy a keféje, így a szempillatőhöz nehezebb hozzáférni vele, de a szempillák végét nagyon szépen befedi.
Tipp: A dm-ben nincs fóliába csomagolva, így bárki kibonthatja, és ekkor már elkezd ketyegni a 3 hónapos szavatossági idő. A Rossmannban viszont rendesen be van csomagolva!