preka

Regisztráció dátuma: 2014. március 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. március 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

L'Oreal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation

L'Oreal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation
2021. szeptember 29.

legjobb drogériás alapozó. egyszerűen gyönyörű a fedése (medium-high), nagyon szépen lehet rétegelni, a finishe pedig elképesztő. nyilván a drágább árkategóriába tartozik a drogériákban, de veri az iszonyat high-end alapozókat is.
nekem kombinált, de főképp zsíros bőröm van és egész nap gyönyörűen tart. CT airbrush púdert használok felé, nyilván az is segíti a hatását, de magában is gyönyörű.
amit hiányolok, hogy kevés az árnyalat (itthon Magyarországon biztosan), de én szerencsés vagyok és a 120 Vanilla tökéletes nekem, talán télen már kicsit sötét.
Mindenesetre imádom, mindig ehhez nyúlok, mert nem csalódok benne. 5*.

Eleven Australia Smooth Me Now Anti-Frizz Conditioner

Eleven Australia Smooth Me Now Anti-Frizz Conditioner
2021. augusztus 17.

elképesztően örülök, hogy megvettem, tényleg gyönyörűvé és kezelhetővé teszi a hajat. hosszú, vastagszálú és mindenfele "seprűszerű" volt mindig a hajam szárítás után, akármit használtam. a Deep Clean samponnal kiegészítve valami csodás kombó. tényleg húzós az ár, de kevés is elég belőle és az illata is mennyei, kókuszos, de nem ez a fullasztó műanyag kókuszos hanem igazi, kellemes.
már most megvett kilóra, eddig legjobb amit használtam!

Eleven Australia Deep Clean Shampoo

Eleven Australia Deep Clean Shampoo
2021. augusztus 17.

nagyon szuper sampon, szárításkor a hajamra sem ismertem, gyönyörű tisztára, egyenesre és kezelhetővé tette a hajamat. megéri az árát, hihetetlenül megkönnyebbíti a hajápolási rutinomat!