prettywishing

Regisztráció dátuma: 2015. május 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. május 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice Matt Mousse Alapozó

Catrice Matt Mousse Alapozó
2015. november 4.

már jó ideje szögletes üvegcsés kiszereléssel van forgalomban, "fejlesztett textúra" felirattal. hogy mennyire gondolták újra a textúrát azt nem is figyeltem, mindig is kedvencem volt ez az alapozó :) az első komolyabb alapozóm volt, azóta már az évszakok körforgásával volt szerencsém az összes színét használni, egyedül a 020 nude rose-t nem szerettem, az egy rózsaszínes nagyon furi árnyalat, viszont a 025 light beige meg már most sötét lett nekem többrétegezve, szóval jelenleg nem tudom mit csinálhatnék :D állagra krémes, szépen elteríthető, de gyorsan helyére szárad, ennélfogva is zsíros bőrre legjobbak a habállagúak, persze attól még ezen is átfénylik az orrom 4-5 óra elteltével :D elég problémás is a bőröm, durván jól fedi (pici pattikat, hiperpigmentációt, de szem alatti karikákat is!) és durván jól mattosítja, de szerencsére semmi csúnya összetevője sincs kimondottan, szóval nekem best offer :)

Avon Alapozóecset

Avon Alapozóecset
2015. november 3.

az első alapozóecsetem :) én is nagyobb fejűt vártam, de már így is szintlépés volt nálam, sokkal gyorsabban és profibban lehet ecsettel alapozni mint ujjal, és persze a körmöm alá se megy be a cucc :D aki eddig még nem tette az fektessen be alapozóecsetbe (én is fogok még komolyabba), ugyanazzal az alapozóval de ecset- mintsem ujjhasználattal százszor egységesebb fedést lehet eredményezni :) bár amikor először kipróbáltam nagyon keménynek, karcolónak is tűnt és kiábrándított, fiókban is volt egy ideig, aztán újra gyakorolni kezdtem vele és minden tisztítás után egyre puhább lett így összehaverkodtunk :) nem hullanak a szőrei, viszont egy idő után már nem lehet maradéktalanul kimosni belőle a festéket

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2015. november 3.

amíg ehhez nem volt szerencsétek, nem próbáltatok még jó ajakápolót :D közel sem 960ért, 645ért vettem a Müllerben. modell barátnőm ajánlotta, rajta a sminkesek is ezt használják :) először meglepődtem ahogy felkenve csípni kezdett meg mentolos íze volt, de mindkettő gyorsan elillan, viszont a vizes fény amit ad az tartós, szép :) értékes összetevői pár éjszaka alatt meggyógyítják a kikészült ajakbőrt, arról meg ne is beszéljünk hogy a kémiai hámlasztó meg a fényvédő milyen fullos benne :)

1 ÖSSZETEVŐ