primrose

Regisztráció dátuma: 2015. április 25.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. április 25.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Anastasia Beverly Hills Modern Renaissance Eyeshadow Palette

Anastasia Beverly Hills Modern Renaissance Eyeshadow Palette
2022. április 5.

Csodálatos minőségű, gyönyörű színekkel. Életem egyik legjobb palettája - pedig nem vagyok mai csirke. ;) Éltem a tengeren túlon is, sokféle palettám volt már.

Egy dolgot nem értek a többiek panaszkodásában: a porolást, porzást, kick-off stb. Tehát, hogy lehullik applikálás közben. Meg hogy üsd le a drága terméket az ecsetedről, hamár kilónyi mennyiséget pamacsoltál fel rá... Kérem szépen, elég csak finoman hozzányúlni és nem lesz ilyen gond. :)

Natics La Nuit Retinal + C-vitamin Szérum

Natics La Nuit Retinal + C-vitamin Szérum
2021. október 3.

Nem foltok miatt vettem (habár azért akad), hanem hogy éjszaka hidratáljon. Meg aztán sok jót olvastam róla - nemcsak itt. Mivel az összes többi termék szuper a márkától, nem hiszem, hogy csalódni fogok. Arra viszont érdemes vigyázni, hogy vékonyan felvinni, mértékkel - amit mindenhol ki is hangsúlyoznak -, különben pattanást okozhat. Én nagyjából még vizes bőrre viszem fel pont ezért.

Natics Hydra Pure Málna Szérum

Natics Hydra Pure Málna Szérum
2021. október 3.

Nagyon szeretem a márka termékeit, egyszerűen azért, mert hatnak. Ebből most vettem először és hirtelen kentem picit a számra (tudom, hogy nem arra szánták feltétlenül), mert nagyon száraz. Hát azonnal megpuhította. :)