PrincessBell

Regisztráció dátuma: 2020. január 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. január 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Paula's Choice Resist Barrier Repair Hidratálókrém

Paula's Choice Resist Barrier Repair Hidratálókrém
2021. március 11.

Műanyag, kinyomós "üvegben" egy viszonylag sűrű, halványsárgás krémet kapunk. Pumpás kiszerelés, ami praktikus, jól működik. Engem csak annyi zavar a PC termékek pumpás verziójában, hogy nem látom/érzem, mennyi van a dobozban még és azért árban nem az a kategória számomra, hogy akármikor megrendelem, erre nekem fel kell készülni anyagilag és lelkileg is :D
Viszont maga a termék hibátlan. Az én bőrömnek ez A HIDRATÁLÓ. Nem szívódik be hamar rétegzés után (este használom zárásként), de cserébe reggel is hidratált a bőröm, nem húzódik egyáltalán. Nem okozott pattanásokat vagy irritációt és a tűpontos hidratálás miatt szebb a bőrképem is. 3 hónapja használom minden este és úgy gondolom, még bőven van termék a dobozban.
Sokáig nem akartam az áruk miatt ki se próbálni a PC termékeket, azt gondoltam, hogy a hype nagyobb, mint a hatás, de az én bőrömnek úgy látszik, tényleg ez a legjobb, ami van a piacon. Ez volt az első, amibe beruháztam, azóta pedig kb mindent lecseréltem erre a márkára. Fájt a pénztárcámnak, de megéri minden cseppjét.

Balea Med Ultra Sensitive Kézkrém

Balea Med Ultra Sensitive Kézkrém
2021. március 6.

Könnyen kenhető, illatmentes, hamar beszívódó fehér krém. A csomagolása teljesen átlagos tubus, könnyen kezelhető.
Nekem vegyesek az érzéseim. Mivel nem szeretem a parfümös cuccokat még kézkrémben sem, ezért ez egy nagyon jó alternatíva a Cerave méregdrága kézkrémjére. Viszont nálam a hidratálása kb. nulla. Hamar beszívódik és nem hagy ragacsos érzést, viszont nem is hidratálja a kezem. Semennyire sem.
Így csak az ötletre tudok két csillagot adni, mást a saját kezem tekintetében nem tudok értékelni.
(csak megjegyezném, hogy bármennyire szerettem volna nem sok pénzt kiadni kozmetikai szerekre, nekem sajnos egyik Balea med termék sem működik, pedig nagyon szimpatikus ez az irány, hogy semmi felesleges összetevőt nem tartalmaznak a kozmetikumok).

Benton Snail Bee High Content Steam Cream

Benton Snail Bee High Content Steam Cream
2021. február 5.

Sárgás fehéres krém, szagtalan, viszonylag folyós állagú. Csomagolása semmi extra, jól használható, bár személy szerint utálom a tubusos dolgokat.
Esténként használtam, rétegzős rutinban, igazából nem nyűgözött le különösebben. Nehezen szívódik be, ha egy toner meg egy szérum is van alatta (mindegy milyen) és az olajos réteg, amit hagy maga után az hagyján, hisz az inci alapján ez nem meglepő :), de nem hidratál. Azért mondjuk ezt így elvárnám tőle, mert ezt ígéri.
Egyébként nem irritál, nem okozott pattanásokat (ez mondjuk egy kisebb csoda, tekintve az összetevőit) és nem is hidratál. Bocs, ezt már írtam. De tényleg nem hidratál.

1 ÖSSZETEVŐ