PrincessBell

Regisztráció dátuma: 2020. január 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. január 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nuxe Aquabella Mikro-Hámlasztó Tisztító Gél Kombinált Bőrre

Nuxe Aquabella Mikro-Hámlasztó Tisztító Gél Kombinált Bőrre
2020. április 7.

Vizes állagú, erős (számomra kellemesen friss) illatú termék, amiben apró gyöngyök találhatóak. Napi egyszer használom, esti fürdésnél. Nagyon szépen tisztítja az arcbőrömet, közben pedig nem bántja vagy szárítja. Ami negatív, de csillagot nem vonok le ezért, az a csomagolás. Nyilván nem praktikus egy tubus, de ennek még a tetejét is nagyon nehéz lepattintani.
Kombinált/zsírosba hajó pattanásos bőröm van, amit más termékcsaláddal "tettem rendbe", de "szinten tartáshoz" ez a legeslegjobb termékcsalád, amit találtam. Együtt használom az esszenciával és emulzióval, így nem tudom, magában mit tudna, de együtt egy egységes, matt és szép arcbőrt eredményeznek.

2020. április 7.

Hajpakolásként is és hajmosás után nedves hajra is használtam. Nagyon szárazak a hajvégeim és gyorsan törnek sajnos, így nem csodát vártam tőle ugyan, de azért valamit vártam volna :) Nekem az émelyítő illatán kívül nem tett hozzá semmit az életemhez. Ez felkent mennyiségtől független tapasztalat, hogy nem csinál szó szerint semmit a hajammal. Időt is hagytam neki, 3 hónap azért már elég kell legyen egy terméknek rendszeres használat mellett. Sajnálom, mert szeretem a Helia-D-t :)

Nuxe Mélytisztító Maszk

Nuxe Mélytisztító Maszk
2020. április 6.

Sűrű állagú, fehér, szinte illatmentes maszk (ha a nuxe-ot nézzük, akkor mondhatjuk, hogy illatmentes :D). Viszonylag könnyű eloszlatni az arcon és hamar szárad. Együtt használom az egész aquabella családdal, de ez is biztos, hogy hozzátesz a hatásukhoz. Szépen tisztít, kellemes érzésű az arcbőr utána. Ami egyetlen negatívuma számomra, hogy nem egyszerű "megszabadulni" tőle, így én zuhanyzás előtt kenem fel és közben sikeresen le tudom mosni, így én annyira nem javaslom reggelre a használatát.