PrincessMarshmallow

Regisztráció dátuma: 2016. május 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. május 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice Glam & Doll False Lashes Szempillaspirál

Catrice Glam & Doll False Lashes Szempillaspirál
2020. február 9.

Szépen meghosszabbítja a pillákat és szépen elválasztja őket, a nap végére azonban veszít tartásából, a festék pedig nekem mindig lefolyik vagy lepereg és pandamaci szemeim lesznek.
Q _ Q

Cosmia Freshness Tonic

Cosmia Freshness Tonic
2020. február 8.

Szerintem ez egy teljesen jó kis termék. Semmi extra, teszi a dolgát, nem okoz problémát. Az illata számomra semleges, nem kellemetlen.

Balea Brown Sugar & Chia Cleansing Balm

Balea Brown Sugar & Chia Cleansing Balm
2020. február 8.

Teljesen véletlenül került hozzám ez a termék. Azt hittem, a kis csomagos arcradír nagytestvére tubusban. Aztán csak itthon vettem észre és olvastam el, hogy ez egy arctisztító.
De egyáltalán nem bántam meg!
A sminket nagyon szépen eltávolítja és amióta használom, szebb a bőröm. Valíszínűleg azért, mert nem hagy smink vagy kosz maradvány a fejemen, amitől pattanások keletkezhetnének.
Nekem egyáltalán nem csípte a szemem környékét. Kombinált - néhol száraz, néhol zsíros- bőröm van. Az olajos területeket nagyon szépen "megrendszabályozta", szóval kevésbé zsírosodom. A száraz részeimnél nem vettem észre változást, de a termék használata után mindenképp tegyünk fel hidratálót.

Szóval nekem nagyon bevált. Az illata remek, az ára is kedvező, nem kell belőle sokat használni egy arcmosáshoz.
Újravevős! :D