Best of Beauty 2019

Priscilla

Regisztráció dátuma: 2014. október 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. október 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Cadiveu Brasil Cacau Keratinos Kezelés

Cadiveu Brasil Cacau Keratinos Kezelés
2015. április 24.

Az alábbi véleményem updatelve lesz az idő során . Meglehetősen vegyes az érzelmeim a termékkel és a munkafolyamattal, ami alatt elkészül maga a tartós egyenesítés. Nekem 2015 április 2-án készitették el.... Mondta a fodrász aki készítette , hogy nem szívesen vállal már Brasil cacaus hajkiegyenesitést, mert macerás, de elvállalt mert volt anyaga még, én nagyon szerettem volna.
Step 1. Hajmosás. Step 2. Száradás . Step 3. Az anyag beleszáritása a hajba. BRUTÁLIS. Mikor a szemem és orrom magasságában száritotta bele elgondolkodtam ...Akarom én ezt???? Én hajam 13éve hullámos, mióta serdülőként beütött a krakk... Hajamat 95% vasalásnak tettem ki az általam elgondolt szépség oltárán feláldozva... ( Maszkban ülve, csukott szemmel is brutális.... A fodrász 2 maszkan, gumikesztyüben, úszószemüvegben csinálta.... persze bukóra nyitott ablakok , meg félig nyitott ajtó...) Szerencsére long bob frizkóm van és nincs sok hajam... Step 4. Öblités. Step 5. Balsam. Step 6. Száradás... Mikor tapogattam a hajam h mennyivel jobb és tényleg 90% egyenesebb... sem gontoltam h megérné....pedig annyira akartam... Hittem benne hogy az első önálló hajmosás dönt majd , hogy megérte e a szépségért szenvednem. Nálam legalábbis nem az egyenes haj volt a cél. Sosem volt talán az a célom. Engem inkább bármi olyan megoldás érdekel, amivel a hajam rendezettebb, reggelente nem arra kelek h a hajam egy kukorica kóc... nem kell órákig formázni vagy fésülgetni. Eljött az első hajmosás, lényegesen többet értem el mint valaha. Feláldoztam a hajamból a kezelés elött 30 centit, visszafestettem a saját szinére, kiegyenisettem a Brasil Cacauval a hajam... Másfél óra beszáritgatást 7 percre csökkentettem le. Mégsem vagyok elégedett mert ma 2015 április 6. Húsvét hétfő van.... És a szerelmemmel az első húsvétomat az ügyeleten töltöttem... Allergiás kötöhártya gyullásom van...kutyául vagyok, mert fáj...és persze ettől a vegyzsertől... Azóta persze napszemdzsóban járok.. Öhm... egyelőre nem érte meg ... hogy mi lesz a hajam minöségével, vagy hogy kopik ki...a hajam egyenes, rendezett minden esetre most még...
Update 2015. 04.15 : A szememen nincs javulás, kötöhártya gyulládosom van az allergia miatt amit a vegyszer okozott. A hajam igaz könyebben száritható, bár enyhe hullámok vannak ha picit izzadok, vagy elalszom, tehát kimondott egyenességröl nem beszélhetünk
...
Update 2, 2015.04.24 : Úgy ahogy meggyógyult a szemem. Kb 3 hét alatt, baromira fájt, sokat csepegtettem bele. Nem birtam az erős neon fényt és a természeteset se és sokáig nézni egy valamit. Az aki belevág tényleg maszkban és törökölközövel az arcán...Védje nagyon a légutait és a szemét. (ha tehetitek inkább jó idöben csináltassátok a szellözés miatt.) A hajam nem szög egyenes, nem ugy kell elképzelni h a fejemhez tartoma száritót és gyönyörüen csillog és rendezett és mintha vasalva lenne. Át kell fésülnöm, és egy két helyen átkörkefézni. De a 38 perc+15 perc vasalási idöt lecsökentettem 10-12perc száritásra és nem vasalom. Lényegesen jobban tart és könyebb frizurát csinálni. Nekem hosszú bobra van vágva. Azt akit érdekelt nekem 1 óra és 48 perc volt elkésziteni és 13.500 ftot fizettem.

Dove Repair Therapy Intense Repair Sampon

Dove Repair Therapy Intense Repair Sampon
2015. február 9.

Na most akkor tisztázok egy valamit , amivel sokan nincsenek tisztában. Sampont fejbőr típus szerint választunk, balsamot pedig hajtípus szerint. Én nekem zsíros a fejbőrőm, kenhetek rá "kiskutyagumit" se változtat a tényen h 12éve 2-3 naponta hajat kell mossak és száraz sampon a legjobb barátom.. Viszont a szökitett hajamnak jót tesz, jobbat mint egy másik fajta. Drogériás cucc, ahhoz képest teljesit ha jól használjuk, és mondjuk nem töményen löttyintjük a fejünkre hanem vizzel hígitva. Balzsamjával együtt bevált.

Dove Repair Therapy Intense Repair Hajbalzsam

Dove Repair Therapy  Intense Repair Hajbalzsam
2015. február 9.

Drogériás termék hahó, ahhoz képest jól teljesit... Nekem a szőkitett hajamat jól rendbetette.