Prnr

Regisztráció dátuma: 2014. december 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. december 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Lime Crime Velvetines

Lime Crime Velvetines
2021. október 31.

Cindy árnyalatban van meg, nagyon szép, természetes, barnás szín. Elégedett vagyok a tartósságával is, étkezés után valamennyire kopik, de akkor is egyenletesen, illetve egy kis javítással rendbe lehet hozni. Korábban ABH rúzsom volt, de ez még tartósság szempontjából jobban is bevált, habár mindkettő nagyon jó minőségű.

REN Clear Skincare Clean Screen Mineral SPF30

REN Clear Skincare Clean Screen Mineral SPF30
2021. október 31.

Valahogy én sem igazán szeretem használni, pedig annyira nem lenne rossz. A mattítást valamennyire beváltja, nap végére egy kis természetes bőrfény lesz az arcon, ami teljesen belefér, de azért szoktam rákenni púdert. Viszont ahogy az előző hozzászóló is írta, hagy maga után egy furcsa ragacsos érzetet, és emiatt például a púdert is nehezebb eloszlatni, nem "siklik" a bőrön az ecset. Felkenéskor egy kis fehéres réteg látszik, ami viszont egy idő után eltűnik. Engem szerencsére nem szárított, és az eddigi fizikai fényvédőim közül ez volt a legjobb, de sajnos még ez sem tökéletes.

Paula's Choice Resist Skin Restoring Moisturizer with SPF50

Paula's Choice Resist Skin Restoring Moisturizer with SPF50
2021. október 31.

Nem rossz, de nem is az igazi számomra. Az állaga jó, könnyedén fel lehet vinni és egyenletesen elkenni, kellemes viselet, viszont nap végére nekem azért ez is kifényesedik, bár nem annyira vészes, mint egy-két korábbi fényvédőm. Korrektort próbáltam használni rá, de akkor kukacosodott, szóval sminkkel nem igazán ajánlanám. A szememet nekem nem irritálta szerencsére. Összességében jó, de nekem például a színezett Paula sokkal jobban bevált.