Prnr

Regisztráció dátuma: 2014. december 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. december 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Innisfree No-Sebum Ásványi Púder

Innisfree No-Sebum Ásványi Púder
2019. november 9.

Furcsa, hogy sokan írják, hogy milyen sokáig elég ez a mennyiség, nekem napi használat mellett 2-3 hónap alatt elfogyott, így annyira nem éri meg, újra nem venném. A fedése természetes volt, pár óráig mattított, fényvédő felé kenve használtam - azért a munkanap végére eléggé átfénylett, de ettől függetlenül összességében szerettem, de mindenképpen másik termék után nézek.

Anastasia Beverly Hills Liquid Lipstick

Anastasia Beverly Hills Liquid Lipstick
2019. március 22.

Nagyon-nagyon szeretem, nekem egy mini liquid lipstick set van meg 3 árnyalattal: Dazed, Bittersweet, Hudson.A Hudson egy tökéletes irodai viselet, a másik kettő erősebb színű, és mindegyik kicsit sötétebb, mint a képeken tűnik. Keverni is szoktam az árnyalatokat, mindenhogy nagyon szépen mutatnak. Extra tartósak, egész nap fent maradnak, az ebéd elfogyasztása után is. Ha az ember egy zsíros pizzát vagy hamburgert eszik, az azért kifog rajta, de ilyen elvárásokat nem is támasztottam a rúzzsal szemben. Megbízható termék, nem kell attól tartanom, hogy elmaszatolódik, és ellenőrizni a tükörben, és nem is szárít. Eddigi legjobb rúzsom, biztosan újra fogom venni, vagy pedig kipróbálok új színeket.

Desert Essence Tropical Coconut Hand And Body Lotion

Desert Essence Tropical Coconut Hand And Body Lotion
2019. március 22.

Szeretem a Desert Essence termékeket, ebben sem csalódtam, könnyen beszívódó, jól hidratáló krém. Én főként kézkrémnek használom, úgyhogy így meglehetősen sokáig elég is. :) Biztosan újraveszem, vagy más illatú, de a márka hasonló termékét legközelebb.