ProbaBaba

Regisztráció dátuma: 2018. február 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. február 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Aromax Liposzómás Hyaluron Szérum

Aromax Liposzómás Hyaluron Szérum
2018. november 25.

Nálam ő a nyerő, ha hyaluron szérumról van szó! Második üvegnél tartok, a bőröm imádja! Egy perc alatt beszívódik, utána mehet rá egy krém és babapopsi bőröm lesz! Nem az a nagyon gél állagú szérum, mint mondjuk a JAL márkáé, inkább kicsit vízszerű, de nekem akkor ő a nagy Ő! Sokáig elég, nem vészes ára :) megy az 5*

Eveline Cosmetics Slim Extreme 3D Termoaktív Derék, Has, Fenékformázó Szérum

Eveline Cosmetics Slim Extreme 3D Termoaktív Derék, Has, Fenékformázó Szérum
2018. november 25.

Nagy "zsírégető" krém tesztelésben vagyok már egy ideje. Kíváncsiságból vettem meg a Dr. kelen anticellulit gél után. Az összes krémet tekercseléssel együtt használnom (plusz edzek mellé). Ez sokkal jobban melegít, vagy inkább már-már éget, mint az előző gélem, viszont kb a hatása 45percig max 1 óráig tart. Ajánlom azoknak akkor akarnak egy gyorsat edzeni, utána irány a zuhany, addigra elmúlik a hatása és a zuhany is élvezhető lesz. A hatása jó, lassan, de biztosan feszesít :)

Nivea Q10 Anti-Age Care Kézkrém

Nivea Q10 Anti-Age Care Kézkrém
2018. november 16.

Idén ősszel sokat vacalok a kezeimmel, valahogy egyik kézkrém se hozta a vart hatást. Ez viszont rendben van, puhít, hidratál, nincs filmréteges érzés a bőröm utána, gyorsan beszívódik. Picit lehetne okcsóbb :-)