ProbaBaba

Regisztráció dátuma: 2018. február 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. február 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Revox Just Hyaluronic Acid 5%

Revox Just Hyaluronic Acid 5%
2023. október 8.

Állandó szereplője az arcápolási rutinomnak. Ha hyaluron szérum, akkor nálam ő váltbe leginkább.
Nem ígér többet mint ami valójában, de azt hozza rendesen. Arctisztítás után nedves bőrre viszem fel, majd kis idő elteltével mehet rá az arckrém. A bőröm puha lesz és hidratált.

Dyson Airwrap Complete Hajformázó

Dyson Airwrap Complete Hajformázó
2023. január 9.

Imádom!!!!
Nekem az újabb típus van meg, Páromtól kaptam karácsonyra. Látja mennyit küzdök a rakoncátlan, a legkevesebb párára is hullámosodó hajammal, amit viszont ha göndöríteni szeretnék sose úgy sikerül ahogy én elképzeltem.
Szóval, bár imádom a hajam, vigyázok is most már rá, a formázás egy kínszenvedés volt. Eddig.
Mikor megkaptam azonnal kipróbáltam és baromira tetszett a száraz hajom elért teszt eredmény ami viszont nem volt tartós, de mutatta, hogy mit lehet kihozni a kütyüből és a hajamból.
Kis utánajárás, némi logikus gondolkodás (tök száraz hajon nem lesz tartós a hatása, kell hogy nedves legyen a hajad, kell hajhab és minimális hajlakk, na abból valaki ajánlhatna valami tutit!).
Az eredmény az számomra hihetetlen! Egy fodrász se csinált még nekem ilyen dús loknikat vagy hullámokat a hajamba. Filmekben ilyen a főszereplőnők haja! (Jó-jó ez nagyon elcsépelt és klisés, de tényleeeg!!!)
Az ára borsos, igen, tudom. De szerintem megéri.
Ja! Marha gyorsan rá lehet érezni a hadználatára :-)

Revox Just Q10

Revox Just Q10
2022. október 30.

Hónapokkal ezeleőtt vettem meg, már igazából nem is emlékszem miért.
Tegnap este gondoltam itt az ideje kipróbálni mit is tud ez a kis szérum.
Tisztítás után felvittem az arcomra, nem kevés időbe telt míg beszívta a bőröm, de megérte a várakozást! Vittem fel még eá éjszakai krémet és másnapra a bőeöm pihepuha lett és hidratált.
Tényleg elég csak néhány csepp belőle.