profectuscat

Regisztráció dátuma: 2012. január 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. január 7.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Lush Szemhéjtus Motivation

Lush Szemhéjtus Motivation
2022. január 6.

Nagyon meglepődtem ezen a terméken.
Megköt és ott marad. Nem potyog, nem reped be, nem kenődik el, a zsírosság, könny nem oldja fel.
Jól pigmentált, nincs túl hígítva, pont jó az állaga. Vékony kúp alakú ecsettel dolgozom el.
Negatívum: nem hiszem, hogy légmentesen zár a kemény műanyag kupak + kicsit problémás turkálni a hosszú üvegben, hogy ne kenjek össze mindent a festék felvétele közben. Kupakra kitéve a festés jó ötletnek tűnt, de leöntöttem magam vele amikor visszatekertem...

Essence Satin Touch Pirosító

Essence Satin Touch Pirosító
2017. január 11.

szerintem az előző silky touch kollekció pigmentáltabb és sokkal tartósabb is volt :(

3W Clinic Natural Bőrkiegyenlítő Áttetsző Fixáló Púder

3W Clinic Natural Bőrkiegyenlítő Áttetsző Fixáló Púder
2017. január 11.

Essence, Catrice, Rimmel transparens púdereket használtam eddig... ezeket mind imádják.. nos, ez a CSODA, simán lekörözte mindegyiket :))) Iszonyat finom por állaga van, kissé színezett, így önmagában is lehet használni, de abszolút nem változtat az alapozó színén. Amiért ilyen nagyon finom porállagú, így sokkal egységesebb és puhább lesz a bőr, erre pedig a pirosító és highligther gyönyörűen terül. Tuti, hogy újra veszem, ha elfogy :)
másik plusz: szerintem a kis hozzáadott párnácska iszonyat jó minőségű, én ecset helyet ezzel viszem fel a terméket.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ