pronto

Regisztráció dátuma: 2014. május 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. május 24.
Bőrtípus: Normál

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Atelier Cologne Clementine California

Atelier Cologne Clementine California
2021. május 7.

Borzasztó nagy csalódás... elcsavarta a fejem a marketing szöveg és azt hittem valami minőségi unisex parfümöt kapok, mint mondjuk a comptoir sud pacifique aqua motu, de legalább egy mások által is emlegetett guerlain. Ehhez képest egy lötyi, ami 1 óra múlva alig, 2 óra múlva egyáltalán nem érződik, és én egyáltalán nem érzem benne se a narancsot, se Californiát, inkább csak valami emléket hoz fel, hogy a 90-es években ilyen jellegű illatokat használtak az akkor 40 éves nők. Számomra gagyi ez az illat, pénzkidobás volt.

Medinatural Aktív C-Vitamin Szérum

Medinatural Aktív C-Vitamin Szérum
2021. március 26.

Egyáltalán nem szeretem. A legnagyobb problémám vele, hogy bár pár csepp kell csak belőle, az egész arcom egy ragacsos csuszpájz lesz, amire utána percekig nem lehet felkenni a sima arckrémet, mert úgy nézek ki, mintha kék níveával, vagy popsikrémmel kentem volna be a fejem. Így nem csak maga a termék élvezhetetlen, de még az utána következő arckrémet is kellemetlenné teszi. Szérum létére ez egy folyadék, ráadásul a pipettás megoldás ismét arról árulkodik, hogy a márka borsos árai ellenére csomagolásnak a világon kapható legolcsóbbat választja minden terméküknek. A hatását nem igazán látom. Az egész márka kiábrándító, pedig nagy reményeket fűztem hozzá.

Medinatural Hyaluron 3 + Ceramid Hidratáló Arckrém

Medinatural Hyaluron 3 + Ceramid Hidratáló Arckrém
2021. március 26.

érdekes, pont az a problémám vele, amit az előző véleményező jónak talált. szerintem büdös, műanyag szaga van, nehezen szívódik be, csillog tőle a fejem, így csak éjszakára tudom használni, eleve elég nehéz, sűrű krém. problémát nem csinál, de egyáltalán nem "ragyog" tőle a bőröm, inkább csak elnehezíti. és nagyon zavar az igénytelen legolcsóbb műanyag pumpás adagoló (ami persze mindig több krémet nyom, mint amennyire szükséged lenne)