pronto

Regisztráció dátuma: 2014. május 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. május 24.
Bőrtípus: Normál

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Lovely Lash Extension Szempillaspirál

Lovely Lash Extension Szempillaspirál
2019. március 24.

óriási csalódás. a sárgát használom évek óta, de ezúttal nem volt a rossmannban. gondoltam adok ennek egy esélyt. ez a kefe förmedvény, csimbókosan összetapasztja a pillákat. és nem tudom hogy csinálja, én ilyet még soha semmilyen szempilla spirálnál nem tapasztaltam (pedig pont 20 éve használok), úgy lefolyik a szememről, mintha sírtam volna!
már eleve az irreálisan rövid sörtéi miatt is összekenem magam felrakás közben, de azt lepucolom. de aztán - nem nap végére, hanem kb sminkelés után 1 órával úgy nézek ki, mint egy panda!

szerencsére az elhasznált sárga keféjét bele tudtam tenni a tubusba, de sajnos a festék sem az igazi, így is pereg, de azért mérföldekkel jobb, mint a saját keféjével.

Herbária Herbcell Szemkörnyékápoló

Herbária Herbcell Szemkörnyékápoló
2019. március 24.

Komolyan mondom, életem legjobb szemkörnyék ápolója a dr. organic gránátalmás szemránckréme mellett. Annál volt még olyan érzésem, hogy rendesen láttam 1-2 hét alatt, ahogy simul ki a szemkörnyéki bőr. Most láttam, hogy azt eléggé lehúzták a kommentekben, mert hogy sokakat irritál. Hát lehet, hogy ez is, mert én ennél is érzek egy kis bizsergő érzést felkenéskor, de nekem ez kellemes, frissítő. Az illata is remek, friss. Gyorsan beszívódik, és még az ára is oké.

Marionnaud Vital&Protect Éjszakai Arckrém

Marionnaud Vital&Protect Éjszakai Arckrém
2018. december 31.

Szerintem nagyon jó krém, egyértelműen érződik a feszesítő hatás. Elég zsíros, kicsit nehezen szívódik be, és iszonyatosan büdös műanyag szaga van, úgyhogy ezért kapja csak a 4 csillagot. Az nem gáz, ha nincs benne mesterséges illatanyag, de akkor ne legyen szaga, mert ez a gumilabda szag undorító sajnos.
Ettől függetlenül lehet, hogy újra fogom venni, mert tényleg valahogy kisimítja az arcomat