pronto

Regisztráció dátuma: 2014. május 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. május 24.
Bőrtípus: Normál

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Planeta Organica Raspberry Fluff Body Cream-Souffle

Planeta Organica Raspberry Fluff Body Cream-Souffle
2020. május 25.

Nekem az illatával nincs bajom, az állagával annál inkább. Felkenve iszonyat ragacsos. + a doboza nagyon gyász, minden alkalommal megfájdul az ujjbegyem tőle.

Botanical Lab Nem Habzó Arclemosó Indiai Agyaggal

Botanical Lab Nem Habzó Arclemosó Indiai Agyaggal
2020. május 25.

Nem mindennap használom, és folyton beszárad és kilő... de legalább tényleg agyag van benne. Engem nem szárít, inkább annyi, hogy kicsit sűrűbb, mint egy átlag arctej, így mire szétkenem szinte rászárad az arcomra. Egyébként teljesen elégedett vagyok. Idegesítő, hogy nehezen találni manapság arctejet, mert mindenhol ezeket a habzó arcmosókat csinálják helyette.
Csak az eltömődés miatt 4*

Biyovis Aktív Balzsam

Biyovis Aktív Balzsam
2020. május 25.

Tényleg csodaszer! Több mindenre használtam már, seb, égési sérülés, megmagyarázhatatlan száraz, érdes folt a bőrön a pár hónapos kislányom könyökén - ezeket mind eltüntette. Árpára is használtam, konkrétan a szemembe kentem (csípett), azonnal lejjebb vitte a duzzanatot. A periorális dermatitisem is ezzel kenem (az egész állam), nem is jött elő mióta használom. Egyetlen "hibája", hogy ez egy vizes krém, tehát száraz, kirepedezett pl kézre, vagy kifújt orra nem való, nem jó. De hát nem is arra van.