psyhe

Regisztráció dátuma: 2015. március 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. március 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Eveline 8W1 Total Action Körömápoló Koncentrátum

Eveline 8W1 Total Action Körömápoló Koncentrátum
2018. február 9.

Évekkel ezelőtt a lapokra szétváló körmömet próbáltam vele rendbe hozni. Első 2 alkalommal, bár a leírtak szerint alkalmaztam, pár másodperccel a felkenés után elkezdek "égni" az ujjperceim, ezért inkább leálltam vele. Pár hét múlva ismét megpróbáltam és mivel akkor semmi problémát nem okozott elkezdtem a rendszeres használatát. Tökéletesen rendbe jöttek a körmeim és teljesen meg voltam vele elégedve. A későbbiek során viszont az vettem észre, hogy sorban elkezdtek bevérezni a körágyaim. Rögtön leálltam a használatával, ami után nem sokkal helyre is jöttek.
Akkoriban találtam egy olyan angol nyelvű kutatást, mely hasonló panaszokat ír le a formaldehyd tartalmú körömlakkok használatától az arra érzékenyeknél. Így legalább megtudtam, hogy ezentúl mellőzem az olyan termékeket, amiben ez található...
Azóta szerencsére sikerült olyan terméket találnom, ami formaldehyd nélkül megtudta szüntetni a körömlemezek szétválását.

P.Shine Japán Manikűr

P.Shine Japán Manikűr
2018. február 9.

Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. Lemezekre szétváló körömmel küzdöttem évek óta és ez volt az első olyan "szer", ami minden mellékhatás nélkül rendbe hozta a körmeimet. Manikűrösnél nem próbáltam a japán manikűrt, csak ezt a házi készletet alkalmaztam. Rendszeresen használom már több mint egy éve, és amióta lenőttek a szétvált részek többet nem is fordult elő. Én azt nem éreztem, hogy erősödött volna tőle a körmöm, de nem is vártam.

Dado Sens Hypersensitive Puder

Dado Sens Hypersensitive Puder
2018. február 9.

Semmi problémát nem okozott a bőrömön, a fedését jónak találtam, épp annyira mattított amennyire szerettem volna. Először kabuki ecsettel próbáltam a felvitelét, amit más púderekhez is használtam, de itt nem vált be, viszont a saját "pufijával" nagyon jól működik.