PSz

Regisztráció dátuma: 2017. február 23.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. február 23.
Bőrprobléma: Bőröregedés

The Body Shop Mitesszer Eltávolító

The Body Shop Mitesszer Eltávolító
2018. november 7.

Ez egy nagyon hasznos kis holmi, örülök, hogy megvettem. A nagyobbik hurkot nem használom, a kisebbik tökéletes a mitesszerek kíméletes eltávolítására. Meglehetősen masszívnak tűnő eszköz, biztosan sokáig tudom használni, így egyértelműen megéri az árát.

The Body Shop Folyékony Tus

The Body Shop Folyékony Tus
2018. szeptember 26.

Update: talán megszoktam, vagy nem ez volt a probléma eleve, de nincsen semmi bajom végül a tussal, nem okoz égő érzést, amiről korábban írtam. Sőt, kifejezetten kedvelem, elég tartós, jól lehet használni, abszolút bevált végül.

Nemrég bontottam fel, négy-ötször használtam eddig. Sötétbarna van, de nagyon szép sötét a színe, szinte fekete. Nagyon könnyű vele dolgozni, szépen és pontosan fog. Elég nedvesnek tűnik, kicsit furcsa érzés, amíg szárad. Egész jó tartós is, kicsit kopik csak. Viszont valahogy mindegyik alkalommal úgy jártam, hogy a nap végére a szemeim fáradtak voltak, és kissé égtek. Úgy gondolom, valahogy a tus tehet róla, mert minden mást, ami a szememen volt, máskor is szoktam használni gond nélkül. Még adok neki esélyt, hátha csak tényleg véletlen az egybeesés, és ha nem igazolódik be a gyanúm, korrigálom majd az értékelést.

The Body Shop Roots of Strength Feszesítő Nappali Arckrém

The Body Shop Roots of Strength Feszesítő Nappali Arckrém
2018. szeptember 26.

A kezdeti benyomásom nagyon jó erről a krémről, kb egy hónapja használom. Nem nehéz, de tartalmas krém, kellemes érzés a bőrön, lehet rá sminkelni, nem zavaró az illata, nem kell belőle túl sok, egyszóval remek. Hosszabb távú hatása alapján korrigálok majd, ha kell, de remélem, nem kell. Még csak most jön a hideg idő, jó tesztidőszak lesz a krémnek.