PSz

Regisztráció dátuma: 2017. február 23.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. február 23.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Manna Szilárd Sampon Koffeinnel, Ricinusolajjal és Rozmaring Illóolajjal

Manna Szilárd Sampon Koffeinnel, Ricinusolajjal és Rozmaring Illóolajjal
2022. március 5.

Nemrég vettem a balzsammal együtt. Én elsősorban azt várom tőle, hogy ne legyen rosszabb, mint a flakonos társai, és ha ez így lesz, akkor onnan kezdve nem veszek több műanyag flakont itthonra, csak a tégelybe az utántöltőket, és kevesebb lesz a szemetünk. Eddig egyszer próbáltam, és a sampon teljesen rendben volt, az illata is oké. A balzsam kicsit kevésbé teszik, nem annyira könnyű rendesen kiöblíteni talán, de biztos csak megszokás kérdése. Egyelőre optimista vagyok a dologgal kapcsolatban, aztán majd frissítek, ha szükséges.

Manna Vulkáni Kőzeten Szűrt Shea Vaj Narancs és Ylang-Ylang Illattal

Manna Vulkáni Kőzeten Szűrt Shea Vaj Narancs és Ylang-Ylang Illattal
2022. március 5.

Ajándékba kaptam rendelés mellé, egy másik illatú változatával is. Az illata nagyon finom. A shea vajat még régebben használtam rendszeresen, kb amikor a Manna szappan cég is alakult, abban az időben, és végül azért tértem le róla, mert aránylag macerás használni (kemény, melengetni kell, nehéz eldolgozni, lassan szívódik fel), habár alapvetően a bőrnek kellemes. Most ezeket az ajándék adagokat, elhasználom, de nem veszek ilyet újra.

Manna Vulkáni Kőzeten Szűrt Shea Vaj Levendula és Teafa Illattal

Manna Vulkáni Kőzeten Szűrt Shea Vaj Levendula és Teafa Illattal