ptagi

Regisztráció dátuma: 2016. május 16.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. május 16.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF30

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF30
2019. január 26.

Nem lettünk jóban egymással, semmilyen formában sem.
A kiszerelés valami hihetetlen módon praktikátlan. Majd' félig kellett elhasználnom ahhoz, hogy ne csak 1 pumpálásnyit lehessen belőle kinyerni egyszerre rázogatás nélkül. A hajam eldobtam már, hogy 1 pumpálás, rázogatás, 1 pumpálás, rázogatás. Oké, lehet, hogy nagy az arcom :P, de legalább 3 pumpálásnyit kell kisajtolnom belőle - ez a rohanós reggeleken, ezzel a technikával totál felejtős.
Az állaga jó lenne, az illata nagyon finom, és üde színt ad az arcomnak.
Viszont - gondolom, a szilikon miatt, de - nem tudja az amúgy vízhiányos bőröm beszívni, kukacosodik rajta. Talán csak akkor és úgy nem, ha előtte termálvízzel bepermetezem, és az kicsit lazít az állagán. De pont egy fényvédőt nem szívesen hígítok össze-vissza.
És a szemem környékére sem tudom kenni, mert rettentően könnyezek tőle.
Soha többet nem vevős.

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2019. január 22.

Micellás lemosót követően használom, és tökéletes! Kedvező az ára, nincs illata, semmi irritációt nem tapasztaltam, ha a szemembe ment, akkor sem csípett. Napi 1x használattal nekem majd' fél évig kitartott, szóval maximálisan elégedett vagyok.
Újravettem.

The Ordinary Mandelic Acid 10% + HA

The Ordinary Mandelic Acid 10% + HA
2019. január 22.

Első hámlasztóm, óriási tapasztalatom és összehasonlítási alapom nincs.
Viszont nagyon szerettem. Főleg azt, amit az orrom környékével és az államon művelt. Ez utóbbi részen szinte teljesen eltűntek az apró fekete mitesszerek. Az orromon először megrémültem, mert mintha megsokasodtak volna. Aztán rá kellett jönnöm, hogy felhozta, ami a mélyben rejtőzött. Rendszeres használattal pedig már csökkent a mennyisége a fekete pöttyöknek.
Az orrom körüli, rosaceara hajlamos területet sem bántotta, így érzékeny bőrűeknek is tudom ajánlani.