Puccos

Regisztráció dátuma: 2016. július 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. július 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

UR Sugar Géllakk

UR Sugar Géllakk
2023. november 28.

Csak ajánlani tudom. Vetekszik a tripla árú, felkapott géllakokkal. Maga a termék üvegben van, nem műanyagban,nekem már ez egy pozitívum volt. A megfelelő előkészítéssel és fedőlakkal, két rétegben tökéletesen fed és nagyon tartós. Otthon készítem, saját magamnak a géllakot, nem vagyok profi körmös, de könnyen és szépen lehet vele dolgozni. A színek szépek, élénkek, jól pigmentáltak. Magyar oldalon is már elérhető ez a márka.

Avon TTA Wonder Parfüm

Avon TTA Wonder Parfüm
2023. április 26.

Kifejezettem nem kedvelem az Avonos illatokat, ha mégis elcsábulok és veszek egyet ( ritkán ), azt pár fújás után elajándékozom. Valamiért mindig megcsömörlök tőlük. De ez az illat valami mesés és az üvege is szép. Kifújás után inkább citrusos, de nem zavaróan. Majd leszáradás után virágosabb, púderesebb illat érződik. Ami egyből eszembe jut erről az illatról, olyan mint ha valami finom öblítővel fújtam volna be magam. Nem tömény, inkább hétköznapi, szaladgálós illat. Kifejezettem tetszik, hogy nem pacsuli, amit még napok múlva se tudok magamról levakarni. Ennek ellenére többen megdicsérték, hogy milyen finom illatom van. Bármelyik korosztálynak tudom ajánlani.

Solanie C-Vitamin Szérum

Solanie C-Vitamin Szérum
2023. március 9.

Nehéz, olajos szérum, natúr már-már zavaró illattal. Reggel használtam, a hidratáló krém előtt. Egy-két hét után az orrtőnél mitesszeres, zsíros lett az alapjáraton normál bőröm. Más változást nem tapasztaltam sajnos. Még keresem a tökéletes C vitaminos szérumot, de ezt csak kifejezettem extra száraz bőrre ajánlom. Három csillagot az összetevői a "magyarsága" és csomagolása miatt kap tőlem.